Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Sultanhanı ilçe emniyet müdürlüğü ilçe Huzur toplantısı düzenledi.

Sultanhanı ilçe emniyet müdürlüğü ilçe Huzur toplantısı düzenledi.

Aksaray´ın yeni ilçe Sultanhanı´nda 1 Şubat 2018 Tarihi itibari ile Faaliyete geçen Sultanhanı ilçe Emniyet müdürlüğü İlçe halkıyla tanışma ve huzur toplantısı düzenledi. Muhtarlar ve Vatandaşların katıldığı Toplantıda Sultanhanı ilçe Emniyet Müdürü Halil Azgın tarafından Sultanhanı ilçe emniyet müdürlüğündeki birimler ve görevleri hakkında bilgiler verdi.

Emniyet Müdürü Halil Azgın verdiği bilgide İlçede 1 Şubat 2018 Tarihi´nden bugüne dek 15 Olayın meydana geldiğini belirterek ? Bunlar 4 Adet Kasten yaralama, 4 Adet Taksirle Yaralama, 1 Adet Taksirle Öldürme ( Trafik kazası sonucu ) 4 Adet Zehirlenme 1 adet tehdit, 1 adet ateşli silah olayıdır ve gerekli birimlerimiz olaylara etkin şekilde müdahale etmiştir.? Sultanhanı ilçesinde Trafik kuralları ve Yapılacak düzenlemeler konusunda da bilgiler veren Azgın ilçe Trafik kurulunun oluşturulduğunu ve ilçede merkezinde Araç Park düzenlemesi konusunda da çalışmaların yürütüleceğini belirtti.

SULTANHANI İLÇESİNDE BÜTÜN ÇAĞRILAR 112 DE

İlçe Emniyet müdürü Halil Azgın Aksaray il genelinde Bütün birimlerin 112 Numarası altında hizmet verdiğini belirterek İlçe halkının da Gerek Sağlıkla Gerekse de asayişle ilgili bütün çağrılarını tek numaradan ücretsiz şekilde gerçekleştirebileceği bilgisini paylaştı.

Aksaray il Emniyet Müdürlüğü Toplum destekli şube personeli Polis memuru Ahmet Atak ise Toplum destekli birimin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler vererek puro aktif Polislik yaptıklarını belirterek amaçlarının Suç oluşmadan önce suçu önleme gayretinde olduklarını belirterek ?bu görevi yaparken Muhtarlarımızla, Vatandaşlarımızla iş birliği halindeyiz, sürekli iletişim halindeyiz onlarla diyalog halinde böyle toplantılarla Sunumlarla bir araya gelerek Şehrimizin ve Kentimizin güvenliği için nasıl çalışma yapabiliriz, neler yapa biliriz ve bunlar nelerdir diye tartışıp huzur ve güvenliği sağlamak adına asayişi sağlamak adına sürekli çalışmalar halindeyiz´´ dedi.

Bilgilendirme Toplantısı Programa katılanlara Emniyet genel müdürlüğünce hazırlanan bilgilendirici broşürlerin dağıtılması ile sona erdi.