Aksaray Nöbetçi Eczaneleri

Yılmaz R. Demiryürek


VAZ GEÇİLMEZ ÜÇ ESAS;


Ülkücü Türk Milliyetçilerinin vazgeçilmez üç esası vardır. Davayı temsil eden Lidere bağlılık, teşkilatı aldığı kararlara harfiyen uyarak, doktrini iyi okuma, anlama, yüreğinde hissetme ve hayata geçirebilmektir. Milleti'ni mutlu, Devleti'ni güçlü kılmak için bunları hayata nakşetme uygulama aşkı ve sevdasıdır.

Geçmişte ve günümüzde bu kutlu karargahta makam, mevki, kasa, masa sahibi olmuş olup, şimdi esen rüzgara göre savrulup gidenler, başka mecralarda hala Ülkücülüğü çıkarları,menfaatleri için kullananlardan ve fitne, fesat ve münafıklık çıkaranlardan çokça var.

Bunlar ki Başbuğ'umuz Alparslan Türkeş ve Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’ye yaptıkları ihanetleri halen devam ettirerek kendilerine verilen görevlerini yerine getirip hadsizlikleri ve sütsüzlüklerine devam etmektedirler.

Türk'ün son Başbuğ'u Türk gençliğine ve Milleti'ne 9 Işık doktrini ile çare olmuş ve bu ilkeler ülkücülerde her yönüyle kalkınma ve mutlu olma reçetesi olarak benimsenmiştir. Ülkücü gençlik bunları okumuş, anlamış, anlatmış ve Yüce Türk Milletinde karşılığını bulmuştur. Gönül seferberliğiden Milliyetçi kalkınma modeline kadar her yönü ile bize uygun olarak her türlü yabancı ideolojilere karşı kurtarıcı reçete olmuştur.

Türk'ün en büyük özelliklerinden biriside teşkilatçılığıdır. Tarihimizde toy ve kurultaylarda hakanlar, beyler, obalar, ak saçlılar toplanır ve kararlar alırlardı. Günümüzde de kutlu karargah olan MHP’nin genel merkezinde Liderimizin Başkanlığında Başbuğ'umuzun daha önceki aldığı kararlara bakılarak Devletimizin ve Milletimizin menfaatleri esas alınarak karar alındığını hepimiz biliriz. Tüm teşkilatlarımız da bu kararlara uymak mecburiyetindedir.

Lider davanın sevdalısıdır. Teşkilatını büyük ülküye ulaştırmak, Türk gençliğini ve milletini mutlu, devletini güçlü kılmak ve turan ile kızıl elmaya ulaştırmak için ilahi kelimatullah aşkı ile yanandır. Bu sevdasını gönüllere aktarandır. Teşkilatlarını bu yönde inandırandır. Büyük Türk Milleti ve devletini dünyada saygın ve güçlü yapmayı kendine şiar edinmiş yol haritasını her şartta bu uğurda çizen ilke ve ülküsünden asla vaz geçemeyen görevini bu şuurla yerine getiren yüce kağandır. Allah'a şükürler olsun Bizim Bilge Liderimiz, Devlet Bey'imiz var. Ülkücüler üç esası bilir, inanır ve uygular. Lidere bağlılığı ve sadakatı şeref sayarız.

Geçmişte ve günümüzde ülkücüler, ülkücü geçinenler ve ülkücülükten geçinenler de olmuştur. Bunları hep gördük, bildik, ölçüp, tarttık. Yanlışa düşen, hesap yapan,fitne fucur ile münafıklık yapanları da gördük. Bunları açıklamayı kendimize bir görev addediyoruz.

Bunlar zalim 12 Eylül mahkemelerinde Başbuğ'u suçlayanlardır. Daha sonra başka siyasi yelpazelerde yer alanlardır. MÇP döneminde ihanet edenler Kırlangıç Sokak, Kırlangıç Apartmanı Kat.1 de ihanet için bulunanlardır. MHP nin tekrar açılmasında başbuğumuzun daha önce evladım deyip güvendiği ve güveninin sonunda partiyi ele geçirmek için her türlü tezgaha, düzenbazlığa başvuranların bu kutlu davaya zarar vermek için ülkücüleri başka partilere kanalize ettiklerini ve etmeye çalıştıklarını kızgınlıkla ve lanetleyerek gördük.

Türk Dünyasında gönüllere nakşedilen ülkücülüğün kimliğini değiştirip büyük ideallerimizi yok ederek MHP’yi sıradan bir parti yapmak için Liderimiz Devlet Bahçeli ameliyat masasında iken tarlalarda  toplananlar ve kongre yapmaya kalkanlar, kol kola olanlar, partimizi ele geçirmek isteyen, iç ve dış kaynaklı tezgahçılar bu konuda görevlendirilmiş olanlardır.

Başbuğa ve Liderimiz Devlet Bahçeli'ye karşı olanlar, fitne üretip munafıklık yapanlar, makam, mevki, masa sahibi olup başka yerlerde davul çalanlar halen eski ülkücüyüm deyip gittiği yerlerde şekillenip, oraların borazanlığını yapanlar, menfaat ve çıkarları olduğunda ülkücülükten geçinenler sizin zehirli dilinizden artık ülkücülük gibi kutsal ve yüce davanın adını duymak istemiyoruz. Ülkücülük Ocakta başlar, MHP de devam eder ve musalla taşında biter. Şunu asla unutmayın her iki alemdede Başbuğun, şehitlerimizin ve tüm ülkücülerin iki elleri yakanızda olacaktır. Hesabınız da vebaliniz de çok ağır olacak.

Şimdi günümüzün Dede Korkut'u Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Devletimizin bekası, Millet'imizin mutluluğu, birlik ve beraberliği, dünya ve bölgemizdeki emperyal oyunları bozma, bölgede lider ülke olma amacıyla kurulup başarıyla çalışan ve teröre büyük darbe vuran Cumhur İttifakı’na zarar vermek isteyenler vardır.

Bunların bazıları eskiden Ak Parti’de önemli görevler alıp, yapılan iyi işlere sahip çıkıp, yanlışlarında bizim suçumuz yok diyen %1 ci tırtıkçılar vefasızlardır. Azınlık bir kesim de varki bunlar halen parti içinde karıştırmacı olup durmadan Cumhur İttifakı’na zarar vermek için var gücüyle çalışanlar, sahsi menfaatlerini milletin menfaati üzerinde tutanlar, kaleyi içten yıkmaya çalışanlardır. İttifaka zarar vermek için var gücüyle çalışanlardır.

Bunların tümü birbiri ile dünya görüşleri ortak olmayan yedi benzemez ve uzantılarıdır. Acaba hepsini bir araya getiren ve birlikte hareket etmelerini sağlayan güç ve odaklar nedir diye sormak lazımdır.

Lidere, teşkilata ve doktrine sadakatle bağlı olanlara, Cumhur İttifakı’na inançla bakanlara ve devlet ,millet ,bayrak ve iman aşkıyla yananlara selam olsun. Allah'ım hepsinden razı olsun. Bunların haricinde fitne, fesat ve münafıklık yapanlara yazıklar olsun.

 • BIST 100

  1.467%0,00
 • DOLAR

  7,4031% -0,15
 • EURO

  8,9697% -0,09
 • GRAM ALTIN

  438,72% 0,37
 • Ç. ALTIN

  723,888% 0,37