Aksaray Nöbetçi Eczaneleri

Murat Kocagöl


LÜTFEN DİKKATLI OKUYUNUZ !!!!!

LÜTFEN DİKKATLI OKUYUNUZ !!!!!Bazı isimlere inanamıyacaksınız!!!

IZAHI ÇOK NET BIR MANZARA...!!!

Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama geçtiğimiz hafta sonu Kayseri’de Abdullah Gül ismiyle bir müze açıldı. 

Müzenin açılışı için Kayseri’ye gelen Abdullah Gül’ün misafirleri de oldukça ilginçti: Aydın Doğan, Hüsamettin Özkan, Ertuğrul Özkök, Murat Yetkin, Bülent Arınç, Ahmet Davutoğlu, Cemil Çiçek, Abdülkadir Aksu, Hüseyin Çelik, Ali Babacan, Haşim Kılıç, Richard Moore (İngiltere Büyükelçisi), Rıfat Hisarcıklıoğlu, Bülent Eczacıbaşı

Özellikle İngiltere büyükelçisi Richard Moore 15 Temmuz darbesinden sonra Kayseri’yi üçüncü kere ziyaret etmesi de çok manidar. 

Bildiğiniz gibi 2008’de İngiltere Kraliçesi tarafından Büyük Şövalye nişanı ile ödüllendirilmişti. Yine Abdullah Gül 2010 yılında Kraliyet Uluslararası İlişikler Enstitüsü’ne yani Chatham House’a, “Chatham House” Ödülünü almak üzere İngiltere’nin yolunu tutmuştu. 

Abdullah Gül’e bu ödül Anadolu’nun İngiliz işgalinin yıldönümünde verildi! 

2008 yılında Abdulalh Güle’e Büyük Şövalye Nişanı takmak için gelen Kraliçe Elizabeth’in gemisi MMS Illustrious, Türk karasularına girmesine rağmen Türk bayrağı takmadı. 

1918’de İstanbul’u işgal etmek üzere Türkiye’ye gelen İngiliz gemisi ile tam aynı yere demirledi. Ve bu gemide bir de askeri tören düzenlendi! 

Bu törene Abdullah Gül ve eşi, Egemen Bağış, Cüney Zapsu ve Ali Babacan katıldı.

İsrail devletinin kurulmasına öncülük eden, Sykes Picot haritalarını çizerek Osmanlı’yı yıkan ve Sevr’i yapan “yuvarlak masacılar”dı. 

Bu yuvarlak masanın adı daha sonra “Kraliyet Uluslararası Enstitüsü” olarak değişti. Daha sonra da bu masa resmi bir kuruluşa dönüştürülerek 2004’de Chatham House adını aldı. 

Bu kuruluşun en önemli özelliği kapalı kapılar ardında tüm dünyanın haritalarının çizilmesi, savaşların tartışılıp yönlendirilmesidir. 

Chatham House’da yapılan tüm konuşmalar gizlidir, halka açıklanmaz. 

Chatham House aynı zamanda Exeter Üniversitesi ile de yakın bağlantı halindedir. Exeter mezunları Abdullah Gül, Fehmi Koru’dur. 

Exeter Üniversitesi’nin yabancı ülkelerden birçok kişiye burs vermesi de çok ilginçtir. 

Exeter üniversitesi’nden mezun olan veya doktorasını burada yapan kişileri, daha sonra özellikle İslâm ülkelerinde önemli ekonomik ve siyasi kuruluşların başında veya devlet görevlerinde görmek mümkündür. 

Mesela İslâm Kalkınma Bankası’nın bütün önemli yöneticileri Exeter Üniversitesi’nde yüksek lisans veya doktora yapmıştır!

Dediğimiz gibi Chatham House’ta konuşulanlar Chatham House’da kalıyor, Ortadoğu bu yuvarlak masanın etrafında oturanlar tarafından şekillendiriliyor. 

Türkiye’den Chatham House’a Numan Kurtulmuş ve Abdullah Gül gidiyor. 

15 Temmuz darbe sırasında İngiliz derin devletinin donanması gizlice kıyılarımıza yanaşıyor. 

Darbenin arkasındaki üst aklın İngiliz derin devleti olduğu da Türk halkı tarafından artık biliniyor. 

Her planın arkasında İngiliz derin devleti olduğunu ve her şeyin farkında olduğumuzu söylediğimizde ise Richard Moore twitter hesabından “daha yeni mi anladınız?” diye cevap veriyor…

 • BIST 100

  1.392%0,51
 • DOLAR

  8,8172% -0,55
 • EURO

  10,3315% -0,98
 • GRAM ALTIN

  496,68% -0,47
 • Ç. ALTIN

  819,522% -0,47