Aksaray Nöbetçi Eczaneleri

Ali Genç


AYAKLAR KÖKTEN KESİLMEZİSE AMİRALLERİN MUHTIRASININ 2.AŞAMASI DARBEDİR!

AYAKLAR KÖKTEN KESİLMEZİSE AMİRALLERİN MUHTIRASININ 2.AŞAMASI DARBEDİR!


 

   Yapılan şey kesinlikle tesadüf değildir.!!! 

    Gelin bu konuda birkaç ay içinde olup bitenlerden kamuoyuna aksedenlerden bir kaçını alt alta yazalım; 

 1- Ağlama duvarında poz veren emekli Genelkurmay başkanının demeci. 

 2-Bir Anayasa Mahkemesi üyesinin ”Işıklar yanıyor Twitı. 

3- Eski bir Kültür bakanının baş örtülü Hakim’in adaletine güvenmediği konusundaki demeci. 

4-Boğaziçi Üniversitesindeki öğrenci olmayanların çıkarttığı olaylar. 

5-New York’taki “Erdoğan Stop” levhası 

6-Yeni ABD yönetimi tarafından Erdoğan ve Türkiye’ye yöneltilen suçlamalar. 

7-Ve nihayetinde bir kısmının Ana muhalefet partisi üyesi oldukları belirlenen 104 emekli amiralin tıpkı 27 Nisan gibi hatta ondan bile birkaç saat sonra gece yarısına yakın yayınlanan muhtıraları. 

MUHALEFET PARTİLERİ MANİPÜLE ETSELERDE  YAPILAN ŞEY DARBE İÇİN KAMUOYU YOKLAMASIDIR!!! 

   Kimden nerden gelirse gelsin milli iradeye karşı yapılan kalkışmalara iktidar veya muhalefet, Meslek Odaları ve STK’lar tarafından kesinlikle yapılana müsamaha gösterilemez./gösterilmemeli!!! 

  Yapılan eylem hakkında verilen demeçlerin ardına kesinlikle ”Amalı, lakinli “ kelimeler getirilemez. 

 Bu nedenle muhalefet partilerinin genel başkanları veya sözcülerinin 104 Amiralin muhtırası ile ilgili açıklamalarının ortasına veya ardına getirilen bu ve benzeri ekler millet tarafından asla kabul görmediği gibi kesinlikle de sadece 7 maddede sıraladığım son gelişmelerin darbenin ayak sesleri olmadığını da  hiçbir akıl sahibi muhalefet partileride söyleyemezler. 

SARIKLI AMİRAL FOTOĞRAFINI ÇEKEN VE SERVİS EDENLER BU MUHTIRAYIDA YAZANLARDIR!!! 

  Bildirinin yayınlanmasının ertesi günkü yazımda da belirttiğim gibi bu bildirinin asla ve asla altına imza atanlar tarafından yazıldığına inanmıyorum. 

  Bu bildiri  Cüppeli ve sarıklı Amiral fotoğrafını servis eden veya bu servisi yapanı görevlendiren üst akıl tarafından  kaleme alınan ve  imzalattırılan bir metindir. 

GÖZALTINA ALINANLARLA GEREĞİNDE ALINACAKLARDAN ELDE EDİLECEK BİLGİLERİN YANINDA İSTİHBARAT VE GÜVENLİK KUVVETLERİ UCU KİME DAYANIRSA DAYANSIN SONUNA KADAR GİTMELİ 

 Yapılan şey kesinlikle milli iradeye ve milli iradenin temsilcilerine karşı muhtıradır. 

 Bunun maksadı yakın zamana kadarki bundan önceki 6’sı gibi milletin nabzını, kamuoyunun tepkisini ölçmek içindir ve nihai hedefi kesinlikle milletin iradesine fiili kasıt yani tıpkı 27 Mayıs,12 Mart,12 Eylül ve 28 Şubat,27 Nisan ile fiiliyat dönüşen son kalkışma olan 15 Temmuz gibi askeri darbedir.!!! 

 Ülkemiz ve milletimiz ile birlikte yeryüzündeki istikballerini ülkemizin başarısında gören mağdur ve mazlumlarında mutlu istikbali için öncelikle ve kesinlikle bu milletin iradesine kast etme maksatlı bildiriyi hazırlayanlar imzayı atanların akla gelebilecek tüm meşru araştırma kanalları kullanılarak öncelikle idari ve hukuki yönden bunların cezalandırılmasının sağlanması. 

   Ardından ise  yapılacak tespite göre bunlarla bağlantısı tespit edilecek muvazzaf askerler ile diğer güvenlik kuvvetleri mensuplarıyla bunlarla hareket eden akademisyeninden mahalli  veya  üst yargı kurumu, Meslek Odalarından ve siyasetçilerle medya mensuplarına kadar tamamı hakkında mutlaka caydırıcı şekilde idari ve hukuki işlem yapılarak ve bununla da darbecilerin ve darbeye bel bağlayanların ayakları köklerinden kesilerek darbenin ayak sesleri kıyamete kadar milletimizin gündeminden çıkartılırken bu arada da bu kalkışmaları  haklı olarak gösteren ilgili kanun ve yönetmelikler ile  askeri okullardaki eğitim müfredatındaki  tüm bilgiler taranarak çıkartılmalı. 

TAM SİVİL VE TAM DEMOKRATİ MİLLİ VE YERLİ YENİ ANAYASA ÇALIŞMALARI HIZLANDIRILMALI!!! 

  Türkiye’deki 83 milyon, yurt dışındaki 8 Milyonu aşan gurbetçilerimiz ve direk ile dolaylı olarak istikballerini bizim istikbalimize bağlayan yüz milyonlarca mazlum ve mağdur için bir taraftan kılın kırka yarılmasıyla milletin iradesine kastedilmesi maksadıyla yapılan tüm kalkışmalar gibi 104 Amiral meselesinde de  istihbarat ve güvenlik kurumlarımız tarafından kökleri kazılarak, ayakları kökten kesilmeli. 

    Bu çalışmalarla birlikte ülkemizin mutlu istikbalini belirleyecek tam sivil ve tam demokratik, dini ve milli değerlerimize uygun anayasa hazırlığı ise hızlandırılarak milletimizin mutlu istikbali için gerekenlerin zaman geçirilmeden yapılması dileğiyle. Rabbim yar ve Yardımcımız olsun. 

 • BIST 100

  1.378%0,00
 • DOLAR

  8,1116% 0,07
 • EURO

  9,7003% 0,03
 • GRAM ALTIN

  455,35% 0,29
 • Ç. ALTIN

  751,3275% 0,29