Aksaray

06.08.2020

  • İMSAK 04:08
  • GÜNEŞ 05:44
  • ÖĞLE 12:55
  • İKİNDİ 16:44
  • AKŞAM 19:56
  • YATSI 21:25
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Vali Mantı Başkan Dinçer Birlikte Çarşı Esnafını Ziyaret Ettiler

Aksaray Valisi Ali Mantı, Belediye Başkanı Evren Dinçer ile birlikte çarşı esnaflarını ziyaret etti.

Esnaflarla bir süre sohbet eden Vali Ali Mantı ve Belediye Başkanı Evren Dinçer esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundular.

İl Müftüsü Cemalettin Bal’ında katıldığı ziyaretlerde esnafların sorunları ve ekonomik durum hakkında görüş alışverişinde bulunan Vali Ali Mantı ve Belediye Başkanı Evren Dinçer’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirten esnaflar Vali Ali Mantı ve Belediye Başkanı Dinçer’e teşükker ettiler.

Ödülü ‘Umre’ olan yarışmada dereceye girenler öğrenciler ödüllerini aldı

Aksaray Müftülüğü ile Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinasyonunda Çocuk Sevgi Evlerinde kalan öğrencilere yönelik düzenlenen "Umre Ödüllü" değerler eğitimi yarışması sonuçlandı.

Yarışma sonunda dereceye giren öğrencilere düzenlenen törenle ödülleri verildi. İl Müftülüğü konferans salonunda gerçekleştirilen törene Vali Ali Mantı, Belediye Başkanı Evren Dinçer, İl Müftüsü Cemalettin Bal ve davetliler katıldı.

Vali Ali Mantı ve Belediye Başkanı Evren Dinçer törende yaptıkları konuşmalarda dereceye giren öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını temenni ettiler.

Değerler Eğitimi temalı yarışmada erkeklerde birinci olan Murat Göçmen ile kızlarda birinci olan Özge Yılmaz Umre ’ye gitmeye hak kazandıkları ödüllerini Vali Ali Mantı’dan aldılar.

Yarışmada ikinci olan Bahadır Görür ile Sabriye Kaya’nın ödüllerini Belediye Başkanı Evren Dinçer verdi. Üçüncü olan Servet Emzikli ile İlayda Kalkan’ın ödülleri İl Müftüsü Cemalettin Bal tarafından verildi.

Yarışmaya katılan diğer öğrencilere ise hediye ve ödülleri Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İsrafil Aktürk ile davetliler tarafından takdim edildi.