Türkiye'den Pakistan'a taziye
TOBB bin girişimci kadınla deneyim paylaştı
Kocaeli Gebzeli Ali Kemal Aydın, Babacan ile görüştü
Bakan Pakdemirli'den tarımsal destek ödemeleri müjdesi
Akşener: "Liyakatsizlik enflasyona mahkum ediyor"
DEVA'dan 'kar' tepkisi
Şentop: "Misak-ı Milli hedeflerin manifestosudur"
Yunanistan'a kaçmaya çalışan 9 kişi yakalandı
7 bini aşkın çocuk spora yönlendirildi
İşçilerin yüzde 14'ü sendikalı... En çok işçi hangi sendikada?
Linyit ve taşkömürü üretimi bir yılda yüzde 10'un üzerinde arttı
Yoğun kardan ağılın çatısı çöktü, 15 koyun telef oldu
Aksaray'da üniversitelilere ulaşım müjdesi
Bursa'da direksiyon emin ellerde...
Ekonomik güven endeksi yüzde 2,7 arttı
Anahtar Kelimeler: Hamza Aydoğdu Çekiçler ziyaret
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Vali Hamza Aydoğdu Çekiçler Köyü’nü ziyaret etti

Vali Hamza Aydoğdu Çekiçler Köyü’nü ziyaret etti

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu Çekiçler Köyü’ne ziyarette bulundu. Köy Muhtarı İsmail Koyuncu’dan bilgi alan Vali Aydoğdu köylerin sorun ve ihtiyaçlarının tespiti önceliklerin belirlenerek çözümü için gerekli çalışmaların kısa sürede gerçekleştirildiğini söyledi. 
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yüksel Çelik, Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Tarım ve Orman İl Müdürü Bülent Saklav, İl Genel Meclis Üyesi Veysel Yıldız’ında bulunduğu ziyarette Köy Muhtar İsmail Koyuncu ile görüşen Vali Aydoğdu daha önce bildirilen sorunların son durumu hakkında bilgi aldı. Muhtar İsmail Koyuncu köylerinde bildirdikleri sorunlar ve talepleri ile ilgili kurum ve kuruluşların gerekli çalışmaları yaptıklarını ilgili birimlerle irtibat halinde olduklarını söyledi. 
Koyuncu; “Allah devletimize zeval vermesin. Köyümüzün sorunları ile ilgili özel idaremiz ve diğer kurum amirlerimiz gerekli çalışmaları yapıyorlar. Verilen hizmetlerden memnunuz’ dedi. 
Vali Hamza Aydoğdu daha sonra beraberindeki heyet ile Çekiçler Ortaokulunu ziyaret etti. 6. Ve 8. Sınıf öğrencilerini eğitim gördükleri sınıflarında ziyaret ederek bir süre görüşen Vali Aydoğdu Milli Eğitim Müdürlüğünce uygulanan deneme sınavları ve dağıtılan kitaplar ile ilgili öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilerden deneme sınavlarına mutlaka katılmalarını isteyen Vali Aydoğdu öğrencilere başarı dileklerini iletti. 
Öğrenci sıralarının ortaokul öğrencilerine göre küçük ebatlarda olduğunu bu konuda gerekli çalışmanın yapılmasını isteyen Vali Aydoğdu 7. ve 8 sınıf öğrencilerinin sıralarının yenilenmesi talimatını verdi.