Türkiye'den Pakistan'a taziye
TOBB bin girişimci kadınla deneyim paylaştı
Kocaeli Gebzeli Ali Kemal Aydın, Babacan ile görüştü
Bakan Pakdemirli'den tarımsal destek ödemeleri müjdesi
Akşener: "Liyakatsizlik enflasyona mahkum ediyor"
DEVA'dan 'kar' tepkisi
Şentop: "Misak-ı Milli hedeflerin manifestosudur"
Yunanistan'a kaçmaya çalışan 9 kişi yakalandı
7 bini aşkın çocuk spora yönlendirildi
İşçilerin yüzde 14'ü sendikalı... En çok işçi hangi sendikada?
Linyit ve taşkömürü üretimi bir yılda yüzde 10'un üzerinde arttı
Yoğun kardan ağılın çatısı çöktü, 15 koyun telef oldu
Aksaray'da üniversitelilere ulaşım müjdesi
Bursa'da direksiyon emin ellerde...
Ekonomik güven endeksi yüzde 2,7 arttı
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Vali Hamza Aydoğdu: Bu şehir için bir fikriniz olabilir, projeniz olabilir biz bunu önemsiyoruz dedi

Vali Hamza Aydoğdu: Bu şehir için bir fikriniz olabilir, projeniz olabilir biz bunu önemsiyoruz dedi

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ‘Gençlik Buluşmaları’ programı kapsamında Aksaray Üniversitesi öğrenci toplulukları temsilcileri ile bir araya geldi.

Vali Aydoğdu gençlerle hayallerini, projelerini ve Aksaray’ı konuştu. Gençleri iyi anlamanın önemini belirten Vali Aydoğdu söz alarak fikirlerini paylaşan gençleri dikkatle dinledi.

Aksaray Üniversitesinin altyapısı çok iyi bir üniversite olduğunu ifade eden Vali Aydoğdu üniversitelerin bulundukları şehrin çatısı konumundu olduğunu belirtti.

Aksaray Üniversitesinin 23 bin öğrencisinin bulunduğunu kaydeden Vali Aydoğdu: “Sizlerle bir araya gelerek bir iletişim kanalı oluşturmak istiyoruz. Bu şehir için fikriniz olabilir, projeniz olabilir, biz bunu önemsiyoruz”dedi.

Yapılan konuşmalarda gençlerin Türkiye’nin geleceği şeklinde söylendiğini aslındı gençliğin Türkiye’nin bugünü olduğunu ifade eden Vali Aydoğdu; “Ülke olarak şehir olarak iyi yetişmiş insanlara ihtiyacımız var. Gençler sizlere her alanda ihtiyacımız var ‘dedi.

Gençlerle karşılıklı soru cevap şeklinde geçen programda yürüttükleri topluluk çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Aydoğdu; Aksaray’ın turizm, tarım ve sanayide çok büyük potansiyeli bulunduğunu bu noktada Aksaray’ın gelişimine katkı sağlayacak fikir ve projelere açık olduklarını belirtti. Üniversite Öğrenci Topluluklarının yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinin önemsediklerini aktaran Vali Aydoğdu üzerlerine düşen konularda destek olacaklarını söyledi.

Programa katılan Vali Yardımcısı Yasin Ardıç, Gençlik Spor Bakanlığı Baş Müfettişi Ramazan Okan Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Mahmut Akkuş, İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Doğan ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız’ında katıldığı programda gençlerle tecrübe paylaşımı gerçekleştirildi.