Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Türkiye İçin Güven ve İstikrar Sloganıyla 2023’e Yürüyeceğiz

Türkiye İçin Güven ve İstikrar Sloganıyla 2023’e Yürüyeceğiz

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ankara Arena Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti 7. Olağan Büyük Kongre sonrası değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ve “Türkiye için güven ve istikrar” sloganıyla gerçekleşen kongreye Aksaray heyeti tam kadro katıldı. 7. Olağan Büyük Kongre’de önemli mesajlar veren Genel Başkanmız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 2023 manifestosunu açıkladı.

Kongre sonrası değerlendirmelerde bulunan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy: “Ankara’da çok coşkulu ve heyecan dolu bir kongre gerçekleştirdik. Üst Kurul Delegelerimiz, Milletvekillerimiz, Aksaray Belediye Başkanımız, İlçe Başkanlarımız ve Yönetimleri, Belediye Başkanlarımız ve Meclis Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kollarımızla birlikte yaklaşık 3 bine yakın bir katılımla Aksaray’dan kongremize dâhil olduk. Kar kış demeden, yağmur çamur demeden Aksaray’ımızdan 7. Olağan Büyük Kongremize teşrif eden tüm dava arkadaşlarıma öncelikle teşekkür ediyorum. Ankara’da yaşadığımız coşku, AK Parti’mizin milletimize hizmet yarışındaki heyecan ve kararlılığının aslında en somut göstergesi. AK Parti, 2002’den bu yana Türkiye’de yaşanan değişim ve dönüşümün simgesi haline gelmiştir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğindeki partimiz, eğitimden sağlığa, ekonomiden dış politikaya, sanayiden çevreye kadar hemen her alanda ülkemizin seviyesini yükselterek yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Büyük Kongremizin açılış konuşmasında Cumhurbaşkanımızın; “Gökte yıldızım, ayım, yerde sarayımsın Aksaray hoş geldin” demesi bizler için ayrıca bir gurur kaynağı olmuş ve bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Ülkemizi 2023 hedeflerine taşıyacak kadroda Siyasi Erdem ve Etik Kurulu’nda görev alan Aksaray Milletvekilimiz Sayın Cengiz Aydoğdu’yu tebrik ediyor, başarılar diliyorum. 7. Olağan Büyük Kongremiz, ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olsun. 7. Olağan Büyük Kongremizde yeniden Genel Başkan seçilen, dünya mazlumlarının gür sesi, Büyük ve Güçlü Türkiye ideallerimizin lideri, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle, kongremizde MKYK, Merkez Disiplin Kurulu, Siyasi Erdem ve Etik Kurulu üyeliklerine seçilen tüm dava arkadaşlarımızı da yürekten kutluyor, görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Davamıza tutkumuz, inancımız ve milletimize olan sevdamızla, liderimizin yanında, inandığımız yolda birlik ve beraberlik içerisinde durmak yok, yola devam” ifadelerini kullandı.