MTV'de yüzde 36,2'lik zam yüzde 25'e düştü!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine sonrası konuştu: "Biz ne yaptığımızı biliyoruz"
Yerleştirme sonuçları açıklandı
Benzine ve motorine zam
TÜDKİYEB: "Üreten çiftçilere prim desteği sağlanmalı"
Niğde'de toplantıda patates konuşuldu
Meclisteki bütçe görüşmelerinde 'İçişleri' karıştı!
CHP'li Sarı: "Bitirilmeyen projeleri tespit edeceğiz"
'Borcu yoktur' yazısı artık doğrudan e-Devlet'te
Yerli ve milli güç birliği yapıldı
Piyasanın yükselmesi kiracıyı ilgilendirmez
Katar-Türkiye arasındaki Swap anlaşmasının uzatıldı
Yaşlı ve engelli aylıkları hesaplara yatıyor
Edirne sınırında 6'sı FETÖ mensubu 9 kişi yakalandı
Eren Kış-12 Operasyonu başladı
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Türkiye genelindeki sürücü kurslarında taban fiyat uygulamasına geçildi

Türkiye genelindeki sürücü kurslarında taban fiyat uygulamasına geçildi

Lider Sürücü Kursu-Src Eğitim Merkezi Kurucusu Gökhan TAŞAL Haksız rekabetin önüne geçilmesi, eğitim kalitesinin yükseltilmesi ve sürücü adaylarına eksiksiz eğitim verilebilmesi için Türkiye genelindeki tüm sürücü kurslarında taban fiyat uygulamasına geçildiğini bildirildi.

Doğrudan insanların can ve mal güvenliğini ilgilendiren bir iş yaptıklarını ve bunun kusursuz olması gerektiğini vurgulayan Gökhan TAŞAL, kurslar arasında fiyat birlikteliği olmaması durumunda çok düşük ücretlere kursiyer kaydı yapılabildiğini ifade etti. Düşük ücretle kayıt alan kursların kaliteli eğitim vermesinin mümkün olmadığına dikkat çeken Gökhan TAŞAL bunun için taban fiyat uygulamasının getirildiğini ifade etti.

"Konfederasyon olarak taban fiyat belirlenmesi konusundaki isteğimizi Milli Eğitim Bakanlığına ilettik.Ve bu doğrultuda Yönetmelik değişikliği yapılarak uygulamaya konuldu. 

 Yapılan düzenlemeyle her ilde milli eğitim müdürlüklerinin koordinasyonu ve il valiliği onayı ile her sene sonun bir sonraki yılın taban fiyat belirleniyor. Hiçbir sürüsü kursu belirlenen taban fiyatın altında fiyat ilan edemiyor. Ancak belirlenen fiyatın üzerinde öğrenci kaydı yapabiliyor.

Bu doğrultuda 2022 yılı fiyatları belirlenmeden önce ehliyet almayı düşünen kişilerin acele etmeleri gerektiğini söyleyen Lider Sürücü Kursu-Src Eğitim Merkezi Kurucusu Gökhan TAŞAL belirlenecek yeni ücret öncesinde ehliyet almak isteyen vatandaşların kurumlara kayıtlarını yaptırmaları gerektiğini ifade etti.