Türkiye'den Pakistan'a taziye
TOBB bin girişimci kadınla deneyim paylaştı
Kocaeli Gebzeli Ali Kemal Aydın, Babacan ile görüştü
Bakan Pakdemirli'den tarımsal destek ödemeleri müjdesi
Akşener: "Liyakatsizlik enflasyona mahkum ediyor"
DEVA'dan 'kar' tepkisi
Şentop: "Misak-ı Milli hedeflerin manifestosudur"
Yunanistan'a kaçmaya çalışan 9 kişi yakalandı
7 bini aşkın çocuk spora yönlendirildi
İşçilerin yüzde 14'ü sendikalı... En çok işçi hangi sendikada?
Linyit ve taşkömürü üretimi bir yılda yüzde 10'un üzerinde arttı
Yoğun kardan ağılın çatısı çöktü, 15 koyun telef oldu
Aksaray'da üniversitelilere ulaşım müjdesi
Bursa'da direksiyon emin ellerde...
Ekonomik güven endeksi yüzde 2,7 arttı
Anahtar Kelimeler: ŞEHİTLER YÜRÜDÜLER
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


ŞEHİTLER İÇİN YÜRÜDÜLER

ŞEHİTLER İÇİN YÜRÜDÜLER

Aksaray Genç İHH ve Aksaray Uluslararası Öğrenci Derneği gönüllüsü üniversiteli ve liseli gençlerden oluşan 40 kişilik bir ekip Hasan Dağı eteklerinde doğaya yem bırakma ve bu vesileyle doğa yürüyüşü gerçekleştirdiler.

4 ŞEHİDİ UNUTMADILAR
Etkinliği yakın zamanda trafik kazasında vefat eden 4 genç adına gerçekleştirdiklerini belirten Aksaray Genç İHH Başkanı Rasim Büyükcöhcen, üzücü olayın tüm Türkiyeyi derinden etkilediğini, 4 güzel insanı hayırla yad etmek için bu etkinliği onların anısına düzenlemeye karar verdiklerini ifade etti.

GELENEKSEL DOĞA YÜRÜYÜŞÜ VE YEM BIRAKMA

Arama Kurtarma gönüllülerinin de yer aldığı ekibin kış aylarında yiyecek bulmakta zorlanan hayvanlar için doğaya yem ve yiyecek bırakmanın geleneksel bir etkinlik haline geldiğini ifade eden Aksaray Genç İHH Başkanı Rasim Büyükcöhcen, bu seferki programa Aksaray Üniversitesinde öğrenim gören yabancı uyruklu öğrencileri de davet ettiklerini söyledi. Aksaray Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Fevzi Çay, etkinliğe katılmaktan mutlu olduklarını, ensar-muhacir dayanışması ile gençlerin kaynaşmalarını önemli bulduklarını belirtti.

 DAVET
Aksaray İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Şenol Korkmaz her etkinliğin hayata dair ayrı bir güzelliği ve topluma kattığı bir iyilik ve bilinç olduğunu belirterek Genç İHH Başkanı ve AKUDER başkanlarına etkinlik nedeniyle teşekkür etti. Korkmaz, tüm gençleri bu tür programlarda görmekten mutluluk duyacaklarını, topluma faydalı örnek bireylerin çoğalmasının hem kişinin hem de milletimizin menfaatine olacağını sözlerine ekledi.