Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi'nin Temelini Attı
Çin'den Portekiz'e kadar pek çok ülkede görülen yeni bir Coronavirüs varyantı tespit edildi
Kamuda zam pazarlığı başlıyor
İki gün içinde çıkan 63 yangının 43’ü kontrol altına alındı
Türkiye’nin ‘altın’ çağı
İşte il il bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
Valilik’ten düzensiz göçmen açıklaması
Tuz Gölü’ndeki faciayı anlattı (ÖZEL)
Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu
Yerli üretim HİSAR’dan iki müjdeli haber
WhatsApp’tan yeni özellik!
KGK Yerel Medya Meclisi’nden ‘yerel basın’ ve ‘İGFA’ vurgusu
43 ilin Emniyet Müdürü değişti!
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


RAMAZAN KAŞLI ;15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

RAMAZAN KAŞLI ;15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

 

 

*FETÖ/PDY terör örgütü tarafından devletimizin, demokrasimizin, milli birlik ve beraberliğimizin, anayasal düzenin ve özgürlüklerimizin hedef alındığı 15 Temmuz 2016 Cuma gecesi gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişiminin beşinci yılında; milletçe tek yürek olup eşine az rastlanır bir kahramanlık destanı yazmış olmanın onur ve gururunu hep birlikte bir kez daha idrak etmekteyiz.

*Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğüne, milletimizin birliğine ve huzuruna yönelik yapılan bu alçakça girişimler hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Vatan, istiklal ve istikbal tehlikeye düştüğünde birlik ve beraberliğin nasıl sağlanacağını, nasıl tek yürek olunabileceğini, tüm dünyaya gösteren Büyük Türk Milleti'miz tarih boyunca nice ihanetlere göğüs germiştir Devletimiz ve aziz milletimiz, bütün terör örgütlerine karşı mücadelesini artan bir kararlılıkla bundan sonrada sürdürecektir.

*15 Temmuz 2016 Cuma gecesi Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’imiz adanmışlık ve inanmışlık ruhu ile MHP Genel Merkezine gelerek tüm uyarılara ve tehditlere rağmen makamından yaptığı; “Bu bir kalkışmadır, Milliyetçi Hareket Partisi bu kalkışmanın karşısındadır. Bizler Milliyetçi-Ülkücü irade olarak demokrasiye sahip çıkacağız ve milli iradenin yanındayız” açıklaması, Sayın Cumhurbaşkanımızın tüm vatandaşlarımızı meydanlara davet ederek ülke iradesine sahip çıkma çağrısı, milletvekillerimizin tüm tehlikelere ve yapılan bombalı saldırılara rağmen Gazi Meclisimizi terk etmeyip sahip çıkmaları, vatandaşlarımıza da güç ve moral vermiş malum kalkışma girişimi bir gecede bastırılmış sorumluları şerefli Türk polisleri ve askerleri tarafından derdest edilmiştir. Milliyetçi-Ülkücü Hareket 15 Temmuz’da olduğu gibi bugün de Devletinin yanındadır, yarın da Devletinin yanında olacaktır. Bu hakikat hiçbir zaman değişmeyecektir.

*15 Temmuz gecesi Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ve Milliyetçi-Ülkücü Hareket darbeci terör örgütü karşısında sağlam ve sarsılmaz bir irade ile Türk milletinin umudu olmuştur.

* Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde şehitlik mertebesine ulaşan Aziz Şehitlerimize bir kez daha Yüce Allah’tan rahmet diliyor, Gazilik şerefine erişen kahramanlarımıza şükran ve minnetlerimi sunuyorum..