Aksaray

13.08.2020

  • İMSAK 04:17
  • GÜNEŞ 05:50
  • ÖĞLE 12:54
  • İKİNDİ 16:41
  • AKŞAM 19:48
  • YATSI 21:14
Anahtar Kelimeler: ÖNDER ' Eğitime Kaynak Kitap Desteği
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


ÖNDER 'den Eğitime Kaynak Kitap Desteği

 Aksaray Önder İmamhatipliler Derneği  9 ve 12. sınıf öğrencilerine kaynak kitap desteğinde bulundu.
  Konuyla ilgili Aksaray Önder Başkanı Kuddusi Bakar şu açıklamalarda bulundu.


  Dernek olarak öğrencilerimizin eğitim ve öğretimi ile ilgili her alanda ciddi çalışmalar yürütmekteyiz.Öğrencilerimizin akademik çalışmalarına katkı sağlamak amacıyla ilimizde bulunan 4 İmamhatip Lisemize tüm derslerden kaynak kitap desteğinde bulunduk.
  Şehit Önder Proje Anadolu İmamhatip,Aksaray Anadolu Proje İmamhatip,Güzelyurt ve Ağaçören Anadolu İmamhatip Lisesinde öğrenim gören 9. ve 12. sınıf öğrencilerimizin tamamına, tüm derslerden(öğrenci başı 13 kitap) kaynak kitaplarımızı dağıttık.Toplamda 440 öğrencimiz kaynak kitaplarımızdan istifade ettiler.


  En güzel yatırımın gençliğe ve eğitim öğretime yapılması gerektiğini ifade eden Önder Başkanı Bakar; eğitim-öğretim ve üniversiteye hazırlık aşamasında olan öğrencilere başarılar diledi.Öğrencilerde kaynak kitap desteğinden dolayı Önder Başkanı Kuddusi Bakar’a teşekkür ettiler.
  Başkan Bakar;Geleceğimizin teminatı gençlerimizin milli ve manevi donanımlarının yanısıra,akademik başarıyı yakalamalarıda ciddi önem arzetmektedir.Bundan dolayı biz İmamhatipli öğrencilerimizi çift kanatlı kuşa benzetiyoruz.Hem dînî hemde fennî ilimleri öğrenerek yollarına devam ediyorlar.Özelde İmamhatipler genelde tüm okullarımıza ve tüm öğrencilerimize şahsım ve Yönetim Kurulum adına üstün başarılar diliyorum.Allah hepsine zihin açıklığı versin.


  Bu güzel çalışmamıza destek olan ÖNDER Genel Başkanımız sn. Kamber Çal’a ve Eksen Yayınlarına İmamhatip Camiamız adına teşekkür ederim. dedi.