Aksaray

08.04.2020

  • İMSAK 04:46
  • GÜNEŞ 06:11
  • ÖĞLE 12:51
  • İKİNDİ 16:28
  • AKŞAM 19:20
  • YATSI 20:40
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aksaray Şubesi Gençlik Kurulunda görev değişimi yapıldı. 2019-2020 dönemi Aksaray Genç MÜSİAD Başkanı Mahmut Aliç, 2020-2021 dönemi için Başkanlık görevini Said Sametoğlu’na devretti.
Devir teslim töreninde bir veda konuşması yapan Mahmut Aliç MÜSİAD Gençlik Kurulu Başkanı Said Sametoğlu ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönemdeki çalışmalarında muvaffakiyetler diledi.
MÜSİAD Aksaray Gençlik Kurulu Başkanlık görevini devir aldığımız ilk günden itibaren ben ve yönetim kurulu üyelerimin hissettiği heyecan ve çalışma azmi neyse bugün de inanınki ayni hissiyatın ve duyguların içerisindeyiz. Ekim 2018 tarihinde Başkanlık görevini devir alarak. Görev süremiz boyunca ortak akıl, ortak söylem, örnek birliktelik düsturuyla Genç MÜSİAD’ı beklentilerin üzerine çıkarmak için çalışmalarımıza devam ettik. Şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına MÜSİAD Vizyon ve Misyonuna bağlı kalarak yaşantımıza ve çalışmalarımıza devam edip bundan sonraki görev ve sorumluluklarımı MÜSİAD Aksaray Şubesi yönetim kurulu üyesi olarak devam ettireceğim dedi.
Başkan Sametoğlu ise,  

Mahmut Aliç'e hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek bundan sonraki görev yeri olan MÜSİAD yönetim kurulunda başarılarının devamını temenni etti. 

Sametoğlu, Bugün devir aldığımız mücadele ve hizmet bayrağını en iyi şekilde taşıyarak MÜSİAD çatısı altında görevlerimizi yerine getireceğiz. Genç MÜSİAD’ın bir okul olduğunu bizlerin de bu okulda birer öğrenci olduğunu vurgulayarak inşallah yeni dönemde yapacağımız proje ve çalışmalar ile ülkemiz ve şehrimiz adına faydalı işler yaparak görev süremizin bitiminde Genç MÜSİAD okulundan anlımızın akıyla mezun olacağız dedi.