Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi'nin Temelini Attı
Çin'den Portekiz'e kadar pek çok ülkede görülen yeni bir Coronavirüs varyantı tespit edildi
Kamuda zam pazarlığı başlıyor
İki gün içinde çıkan 63 yangının 43’ü kontrol altına alındı
Türkiye’nin ‘altın’ çağı
İşte il il bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
Valilik’ten düzensiz göçmen açıklaması
Tuz Gölü’ndeki faciayı anlattı (ÖZEL)
Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu
Yerli üretim HİSAR’dan iki müjdeli haber
WhatsApp’tan yeni özellik!
KGK Yerel Medya Meclisi’nden ‘yerel basın’ ve ‘İGFA’ vurgusu
43 ilin Emniyet Müdürü değişti!
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Milletvekili Aydoğdu, Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor

Milletvekili Aydoğdu, Köy Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve parti yönetimi merkeze bağlı köyleri tek tek gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor.

AK Parti İl Başkanlığının organize ettiği programa, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Ortaköy İlçe Başkanı Zeki Baba, İGM ve il, ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Milletvekili Aydoğdu ile beraberindeki heyet Cumali, Çatin, Ozancık ve Sarıkaraman köylerinde muhtar, köy temsilcisi ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlara kaliteli ve en iyi hizmeti verebilmek için çalıştıklarını ifade eden Milletvekili Cengiz Aydoğdu, “Ziyaret ettiğimiz bu köylerimizde bizleri bağırlarına basan, evlerini, sofralarını paylaşan hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Köylerimizde kanalizasyon, içme suyu ve kilitli parke sorunları nerdeyse kalmamış. Köylerimizde düzenli olarak çöpler toplanıyor. Köy konakları ve taziye evleri büyük oranda yapılmış. Yapılmamış eksik kalan hizmetleri de muhtarlarımız ile görüşerek süreç içerisinde çözeceğiz inşallah. Biz sorunları çözmek için siyaset yapıyoruz. Birileri ise çözümsüzlük için politika yapıyor. AK Parti olarak 19 yıldır her zaman bu ilke ile hareket ettik. Milletimize hizmetkar olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Hamza Aktürk ise, “AK Parti İl Başkanlığı olarak yaklaşık 4 aydır Milletvekilimiz, İl Başkanımız, İGM Başkanımız, tüm yönetim kurulu ve İGM üyelerimiz ile ilçe, belde ve köylerimizi ziyaret ediyor, vatandaşlarımızla hemhal oluyoruz. 177 köyümüzün 144’ünü ziyaret ettik. AK Parti ailesi olarak ilimizde sıkmadık el, girmedik gönül bırakmadan tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.