Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi'nin Temelini Attı
Çin'den Portekiz'e kadar pek çok ülkede görülen yeni bir Coronavirüs varyantı tespit edildi
Kamuda zam pazarlığı başlıyor
İki gün içinde çıkan 63 yangının 43’ü kontrol altına alındı
Türkiye’nin ‘altın’ çağı
İşte il il bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
Valilik’ten düzensiz göçmen açıklaması
Tuz Gölü’ndeki faciayı anlattı (ÖZEL)
Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu
Yerli üretim HİSAR’dan iki müjdeli haber
WhatsApp’tan yeni özellik!
KGK Yerel Medya Meclisi’nden ‘yerel basın’ ve ‘İGFA’ vurgusu
43 ilin Emniyet Müdürü değişti!
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


KÖY OKULUNDAKİ ÇOCUKLARA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

KÖY OKULUNDAKİ ÇOCUKLARA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Aksaray Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğünce köy okullarında daha önce hiç doğum günü kutlamamış çocuklara doğum günü sürprizi yapıldı. Doğum günü kutlanacak öğrenciler için sınıflar süslendi, doğum günü pastası hep birlikte kesildi.

İl merkezi dahil köy okullarına ve başarılı öğrencilere her konuda destek olan Aksaray Belediyesi, bu kez öğrencilerin doğum günü sevincine ortak oldu.

Hatipağatolu İlkokulu’nda doğum günü aynı güne denk gelen öğrenciler için doğum günü partisi düzenlendi. Öğrenciler için sınıflar süslendi ve doğum günü için hazırlanan pastalar sıralarda yerini aldı. Doğum günü hazırlıkları tamamlandığında okul öğretmenleri ve öğrenciler, kutlamayı başlatarak öğrencilere sürpriz yaptılar.

Doğum günleri kutlanan çocukların sevinci görülmeye değerdi. Öğrenciler, arkadaşlarıyla birlikte doğum günü pastasını kestiler. Doğum günleri kutlanan öğrencilere, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer adına hediyeler verildi. 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında, “Geleceğimizin umudu çocuklarımızın yüzlerinde küçük bir tebessüm oluşturabilmek adına Rabia Özdemir, Cemal Baran Çelebi, Kamil Kerem Çelebi ve Enes Doğanay adlı yavrularımızın doğum gününü kutladık” diyerek çocukların en mutlu gününü paylaştı.