Aksaray Valisi'nden Hasandağı'na 'Davos' benzetmesi
Mustafa Sandal, Demirkol ile 'Tekrar'ladı
Nevşehir'de Çatlı sevdalıları harekete geçti
İYİ Partili Sebati Ataman: "Kayseri cezalandırılıyor" (ÖZEL HABER)
Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Komşumuz Kırşehir Beraber Ölüme Giden Baba ve Üç Çocuğuna Ağlıyor

                Komşumuz Kırşehir'de trafik kazasında hayatını kaybeden baba ve 3 çocuğunu bugün göz yaşları arasında toprağa verildi. Kırşehir-Kırıkkale kara yolu Özbağ beldesi kavşağında meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren Kırşehir Akçakent Belediye Başkanının sekreteri Hacı Salih Çiçek (51) ile çocukları Yasin (20), Seda Nur (18) ve Merve Nur'un (15) cenazeleri, Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan alınarak ilçedeki evine getirildi ve burada helallik alındı.Daha sonra cenazeler, Akçakent Merkez Camisi'ne götürüldü.

            Burada Hacı Salih Çiçek'in eşi Serpil (48) ve kızı Pınar (24), gözyaşı döktü. Kazada hayatını kaybeden çocukların sınıf arkadaşları da törene katıldı. Öğle vakti kılınan namazın ardından, baba ve 3 çocuğunun cenazeleri ilçe mezarlığındaki aile kabristanına defnedildi.

             Cenazeye, Çiçek ailesinin yakınları ile Kırşehir Valisi İbrahim Akın, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç, Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.