Aksaray Valisi'nden Hasandağı'na 'Davos' benzetmesi
Mustafa Sandal, Demirkol ile 'Tekrar'ladı
Nevşehir'de Çatlı sevdalıları harekete geçti
İYİ Partili Sebati Ataman: "Kayseri cezalandırılıyor" (ÖZEL HABER)
Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


İşbirliği İçinde Çalışmaktan Büyük Mutluluk Duyuyoruz

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, şehir ve sanayi ile ilişkilerin gelişmesi adına yaptıkları çalışmaların devam ettiğini, Üniversitedeki her imkânın aynı zamanda şehrin de hizmetinde olduğunu söyledi.

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu (TBMYO) ziyaret eden Rektör Şahin, sektörlerin ara eleman ihtiyacını karşılaması bakımından MYO’nun gelişmesini önemsediklerini, belirli bir program ve imkânlar dâhilinde yeniliklerin ivmesini arttırmaya çalıştıklarını vurguladı. Gerek kampüs genelinde, gerekse MYO özelinde bulunan laboratuvarların akademisyenler ve öğrenciler için öğrenme ve öğretme imkânı sağlarken, sektör temsilcileri için de işlerin gelişimine katkı sunduğunu anımsatan ASÜ Rektörü, “Kampüsümüzde bulunan imkânlar şehrimizin ve sanayicimizin de hizmetinde. Biz, işbirliği içinde çalışmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.

Okul Müdürü Öğretim Görevlisi Bektaş Ayık ve okul yöneticileri kurumsal çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptı ve Rektör Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti.