Aksaray

06.08.2020

  • İMSAK 04:08
  • GÜNEŞ 05:44
  • ÖĞLE 12:55
  • İKİNDİ 16:44
  • AKŞAM 19:56
  • YATSI 21:25
Anahtar Kelimeler: Huzur Evine ziyaret şehitlere edildi
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Huzur Evine ziyaret, şehitlere dua edildi

Aksaray Valisi Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı Hanımefendi A.Kadir Üçyıldız Huzurevini ziyaret ederek huzurevi sakinleri ile görüşüp bir süre sohbet etti.Işıl Mantı Hanımefendi daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Aksaray Belediyesi işbirliğinde şehit aileleri ve davetli katılımcılar ile her hafta Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezinde düzenlenen bu hafta Huzurevinde gerçekleştirilen programa katıldı.

Işıl Mantı Hanımefendi; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü eşi Türkan Aktürk’ün da bulunduğu Huzurevi ziyaretinde yaşlılarla yakından ilgilenerek bir süre görüştü.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Aksaray Belediyesi arasında yapılan işbirliği protokolü ile her hafta Cuma günü Aksaray Belediyesi Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezi’nde şehit aileleri ve davetli katılımcılar ile şehitlerin ruhu için Kuran-ı Kerim tilaveti ve dua programı düzenlenirken bu hafta Vali Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı Hanımefendi’nin katılımıyla program huzurevinde gerçekleştirildi.

Huzurevinde kalan yaşlılar ve şehit anneleri ve yakınlarının katılımıyla gerçekleştirilen programda Kuran-ı Kerim tilaveti yapılarak şehitler için dualar edildi. Şehit anneleri ve huzurevi sakinleri ile bir süre sohbet eden Işıl Mantı Hanımefendi tüm şehitlere Allah’tan rahmet diledi.