Aksaray Valisi'nden Hasandağı'na 'Davos' benzetmesi
Mustafa Sandal, Demirkol ile 'Tekrar'ladı
Nevşehir'de Çatlı sevdalıları harekete geçti
İYİ Partili Sebati Ataman: "Kayseri cezalandırılıyor" (ÖZEL HABER)
Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Feyzioğlu’ndan Ceren Özdemir’in ailesine ziyaret

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Ordu’da çıktığı bale kursundan geldiği evinin önünde cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir’in anne ve babasını ziyaret etti.

Feyzioğlu, Ordu Barosu Başkanı Avukat Haluk Murat Poyraz ile birlikte Ceren Özdemir’in 3 Aralık 2019’da hayatını kaybettiği Altınordu ilçesine bağlı Zaferi Milli Mahallesi'ndeki evine gitti. Ceren Özdemir’in cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldüğü kapının önünde bir süre bekleyen ve Ordu Barosu Başkanı ile konuşan Feyzioğlu, daha sonra maktulenin anne ve babasının evine çıktı.

Evde duygusal anlar

Feyzioğlu’nu kapıda Ceren Özdemir’in annesi Gülfer Özdemir ile babası Yılmaz Özdemir karşıladı. Feyzioğlu’nun ziyareti oldukça sıcak bir havada geçti. Ceren Özdemir’in acılı annesi Gülfer Özdemir, Feyzioğlu’na uzun uzun sarıldı. Feyzioğlu, Ceren Özdemir’in hayattan koparılmadan önce mutlu günlerini geçirdiği odasına da girdi. Feyzioğlu, Ceren Özdemir’in hayallerini ve günlük yaşadıklarını kaleme aldığı günlüğüne de bir süre baktı.

Ceren artık tüm Türkiye’nin kızı

Ceren Özdemir’in annesi Gülfer Özdemir, kızı için, “Olay oluncaya kadar sadece benim kızımdı, olay olduktan sonra artık tüm Türkiye’nin kızı” dedi. Feyzioğlu da, “Bu dava artık Ordu Baromuzun ve Türkiye Barolar Birliği’nin. Dava ile eksiksiz ilgileniliyor ve ilgilenilecek. Bundan hiçbir şüpheniz olmasın” dedi.