Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Anahtar Kelimeler: BÜYÜK HİZMET EĞİTİME DESTEK
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


EN BÜYÜK HİZMET EĞİTİME DESTEK

EN BÜYÜK HİZMET EĞİTİME DESTEK

Gelecek partisi Aksaray il başkanı Muhammet Dilmaç ve beraberindeki heyet Aksaray Ticaret Odası Başkanı Cüneyt Göktaş’ı ziyaret etti.

ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş ın  geçtiğimiz hafta eğitime destek amacıyla Aksaray milli eğitim müdürlüğüne yaptığı tablet bağışı sebebiyle yapılan ziyarette, il başkanı Muhammet Dilmaç şunları söyledi.

bu ziyaretimiz kesinlikle  siyasi amaçlı değildir, Pandemi sebebiyle uzaktan eğitimin yapıldığı bir dönemde, öğrenciler arasındaki Fırsat Eşitliği’ ne bir nebze olsun katkıda bulunan ATSO başkanımız Sayın Cüneyt Göktaş’ a yaptığı bu hizmetlerinden dolayı Aksaray’daki  dar gelirli öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz. Kendisine sunduğumuz teşekkür plaketinin maddi bir değeri yoktur, ancak insana yapılan yatırıma değer biçilmez. Eğitime verilen katkı anlamında emeği geçen herkesin aslında bu ülkenin geleceğine katkı sunduğunu belirtmek istiyoruz, her zaman olduğu gibi ülkemizin ve insanımızın faydasına yapılan her türlü çalışmayı desteklemeye devam edeceğiz, bu desteklerin diğer STK ve derneklerinde yapması dileğiyle ATSO başkanımız Cüneyt Göktaş’ ı takdir ve tebrik ediyoruz.