Aksaray'da AK kadınlardan bereketi paylaşıyor
Aksaray'da DSİ kanalı için uyarı!
Aksaray'da 2 yaşındaki çocuk yatağında ölü bulundu
Yunus Emre'nin memleketinden 700. yıl için özel anma
Van'da çocuk yaşta evliliklerin önlenmesi için farkındalık projesi
Önder Yıldız Tek Sağlık Kavramı Biran Önce Etkin Hale Getirilmelidir Dedi
Konya Valiliği 'esnafa iletilmeyen destek' iddialarını yalanladı
Maske satışında 24 firmaya fahiş fiyat cezası!
Aksaray JASAT'tan hırsızlığa geçit yok
Aksaray Belediyesi mesaide sınır tanımıyor
Konut satışı son 5 yılın en düşüğünde
AstraZeneca'dan Elazığ'a kütüphane
Aksaray'da 'Sevgi Evleri' hızla yükseliyor
Aksaray'da balkonu çöken evde mahsur kaldı!
Kırşehirli vatandaştan anlamlı bağış
Anahtar Kelimeler: Oynanan Flash Oyunlar
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


En Çok Oynanan Flash Oyunlar

En Çok Oynanan Flash Oyunlar

Oyun oynamak çocuklar için boş vakitlerini değerlendirme noktasında en önemli etkinliktir. Artık oyunlar bilgisayar veya mobil cihazlar ile oynanması ile birlikte farklı bir boyut kazanmıştır. Erkek çocuklarının futbol oyunlarına, kız çocuklarının da prenses oyunlarına düşkünlüğü bu boyutu farklı noktalara taşımıştır. Erkek ve kız çocuklarının tercih ettikleri oyunlara bakarak bu durumu değerlendirelim. Peki erkek çocukları hangi oyunları tercih eder?
Erkek çocuklarının en çok tercih ettiği oyunların başında kafa topu oyunları gelmektedir. Topçu kafalar ile oynanan kafa topu oyunlarında temel gaye, koca kafalar ile rakip kaleye gol atmak ve böylece katıldığınız turnuvada ilerleyerek şampiyon olabilmektir. Kafa topu oyunlarında oyuncularınızı genelde klavyenin yön tuşları ile yönlendirirsiniz. Yukarı yön tuşu ile kafa vuruşları yaparak gol atmaya çalıştığınız kafa topu oyunlarında rakip veya çevredeki engellere çarpan topun kendi kalenize gol olarak dönmesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Kafa topu oyununda sürekli dikkatli olmalı ve rakibinizden düşünce olarak her zaman bir adım önde olmalısınız. Kafa Topu Oyunu sitesinde kafa futbolu ve diğer spor branşlarına ait tüm oyunları bulabileceğinizi belirtmeliyiz.
Yine aynı sitede dikkatimizi çeken bir diğer oyun ise Zirveye Uçuş oyunu oldu. Yüksek kulelerin üstündeki sevgilisine ulaşmaya çalışan genç sizden yardım bekliyor. Zirveye uçuşunda ona yardımcı olmalı ve sevdiğine ulaşmasını sağlamalısınız. Zirveye Uçuş oyununu klavyenin yön tuşları ile oynuyorsunuz. Zirveye uçuşta sizin düşmenizi sağlayacak olan engellere dikkat ederek yukarı katmanlara doğru yükselmelisiniz. Eğer bulunduğunuz aşamadaki kulenin en üst katmanına ulaşabilirseniz bir sonraki aşamaya geçiş hakkı kazanmış olacaksınız. Erkek çocuklarının severek oynadığı bu oyunu da yine Kafa Topu Oyunu sitesinde bulabileceğinizi belirtmeden geçemeyeceğiz.
Peki kız çocukları hangi oyunları tercih eder? Kız çocuklarının kahir ekseriyeti giysi giydirme, makyaj, dekorasyon, yemek yapma gibi oyunları oynamaktadır. Bilhassa Disney Prensesleri ile birlikte oynanan bu tür oyunlar onlar için en büyük tercih nedeni olmaktadır. Pamuk Prenses, Rapunzel, Ariel, Prenses Sofia gibi prensesler ile birlikte belirttiğimiz oyun türlerini oynamak isteyen kızlar için Prenses Oyunları sitesini açmış bulunuyoruz. Prenses Oyunları ile kız çocuklarının aradığı tüm oyunlar bir platformda buluşmuş olmaktadır. Haydi kızlar Prenses Oyunları sitesine...