Kırşehir Valisi Akın: "Afet riskleri azaltarak olayları önleyebiliriz"
Bakan Kurum müjdeledi... Kırşehir Ahi Evran Külliyesi çevresi düzenlenecek
Aksaray'ın sorunlarını Bakan Kurum'un makamında görüştüler
Aksaray'da Mehmetçiklere moral ziyareti
Konya’da gol sesi çıkmadı
Kayseri mutfağı, “UNESCO” yolunda
UNİKOP’un dönem başkanlığı Nevşehir’de
MASKİ 11 mahallenin altyapısını yeniliyor
İnternet yasası Meclis gündeminde
İnternet Yasası'nın çıkması için CHP'den destek istedi
Şehit Üsteğmen Murat Ergül'ün ismi Kırşehir Mucur'da yaşatılacak
Kırşehir Mucur’a TOKİ yapılacak
Kırşehir UNESCO için logosunu arıyor
Aksaray haritada yeniden kızardı (ÖZEL HABER)
Aksaray'da COVID-19 denetimi
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Deva Partisinin 1. Olağan Genel Kuruluna Aksaray'dan da kalabalık bir ekip katıldı

Deva Partisinin 1. Olağan Genel Kuruluna Aksaray'dan da kalabalık bir ekip katıldı

Deva Partisinin 1. Olağan Genel Kuruluna Aksaray'dan da kalabalık bir ekip katıldı.Deva Partisi İl Başkanı Necati Coşkuner, Ortaköy İlçe Başkanı Özgür Çakmak,İl Başkan Yardımcısı Emin Akdoğan ,İl Başkan yardımcıları ve diğer ilçe başkanları ile birlikte Ankara'daki büyük kongreye katılım sağladılar.

DEVA Partisi’nin 1’inci Olağan Kongresi, Ankara’da yapıldı. Pandemi koşulları nedeniyle hafta içi yapılan kongreye sadece parti yöneticileri ve delegeler katıldı. Konuşmasında hükümetin kayyım politikasını eleştiren DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan "Taraflı Cumhurbaşkanı, akraba damat bitirdiler ülkeyi. Şu an beka dedikleri bir kişinin şahsi bekasına dönmüş durumda" dedi. Seçime tek aday olarak giren Babacan, yeniden genel başkanlığa seçildi.Ali Babacan'ın liderliğinde 9 Mart'ta kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) seçime girme yeterliliğini sağlamak için örgütlenme sürecini tamamlamasının ardından 1'inci Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi.

Tek aday olan Babacan, 523 delegeden 515'nin oyunu alarak yeniden genel başkan seçildi. 8 delegenin oyu ise geçersiz sayıldı. Genel Merkez Yönetim Kurulu'ndaki mevcut üyeler yerlerini korurken Aysun Hatipoğlu ve Özge İrem Morkoç da kurula girdi.

"Türkiye’nin DEVA’sı hazır” sloganıyla yapılan kongre, Covid-19 salgını nedeniyle önlemler eşliğinde Ankara Atatürk Spor Salonu’nda toplandı. 81 ilde teşkilat çalışmalarını tamamlayan, 43 ilde kongrelerini yapan DEVA Partisi’nin büyük kongresine sadece parti yöneticileri ve delegeler davet edildi.