Aksaray

10.04.2020

  • İMSAK 04:43
  • GÜNEŞ 06:08
  • ÖĞLE 12:50
  • İKİNDİ 16:29
  • AKŞAM 19:22
  • YATSI 20:42
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Daha Önce Şehitlerimiz İçin Ertelenen Kadın Aktivite Merkezinin Temeli Atılıyor

Aksaray Belediyesi, Nakkaş Mahallesinde hanımların çok amaçlı olarak kullanabileceği Kadın Aktivite Merkezinin temelini atıyor.

Aksaray Belediyesi’nin projeleri arasında yer alan Nakkaş Kadın Aktivite Merkezinin temel atma töreni daha önce Suriye’nin İdlip bölgesinde askerlerimize yönelik yapılan hain saldırı sonrası ertelenmişti. Ülkemizi yasa boğan şehit haberleri üzerine ertelenen Nakkaş Mahallesi temel atma töreni 13 Mart Cuma günü saat 14.00’da Nakkaş Spor Tesisleri yanında gerçekleşecek.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, halkın istek ve talepleri doğrultusunda şehre vizyon katacak yeni projelere imza atıyor. Hanımların talebi değerlendirerek yeni bir aktivite merkezinin yapılması yönünde çalışma yürüten Başkan Dinçer, Nakkaş Mahallesine yapılacak Kadın Aktivite Merkezi için Cuma Günü (13.03.2020) saat 14.00’da temel atma töreni düzenleneceğini açıkladı.

Başkan Dinçer, yeni yapılacak Kadın Aktivite Merkezi temel atma törenine Aksaraylıları davet etti. Yeni Aktivite Merkezinin Aksaray’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Hanımların birçok etkinliği yapabilme fırsatı elde edecekleri Kadın Aktivite Merkezinin Nakkaş, Hasas, Küçük Bölcek ve çevre mahallelerde oturan hanımlara da hizmet vereceğini açıklayan Başkan Dinçer, “Şehrimizdeki Kadın Aktive Merkezlerimiz çok beğenildi. Hanım kardeşlerimizden bu yönde yoğun talep aldık. Aktivite Merkezini Nakkaş, Hasas, Küçük Bölcek Mahallelerine hitap edebilecek bir noktada hayata geçiyoruz” dedi.