Aksaray Valisi'nden Hasandağı'na 'Davos' benzetmesi
Mustafa Sandal, Demirkol ile 'Tekrar'ladı
Nevşehir'de Çatlı sevdalıları harekete geçti
İYİ Partili Sebati Ataman: "Kayseri cezalandırılıyor" (ÖZEL HABER)
Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Anahtar Kelimeler: Kartal Özbekistan’ temsilcilik ofisi
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Çift Kartal Özbekistan’da temsilcilik ofisi açtı

Çift Kartal Değirmen Mak Taş San Tic Aş, Özbekistan’da temsilcilik ofisi açmıştır. Çift Kartal Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cihangir  Fikri Saatçioğlu’nun katılımı ile ;2020 mart ayı itibariyle faaliyetine başlayan Çift Kartal Özbekistan Temsilciği Taşkent’te açılmıştır. Herhangi bir bayilik sözleşmesi olarak değil Çift Kartalın yurtdışında kendi satış ve pazarlama ekibi ile birlikte bir ofisi olma özelliğine sahip  olması dikkat çekmektedir. Ayrıca kovid-19 salgınına ’da tedbiren önlem alınan bu temsilcilik ofisinde  gerekli teknik altyapının oluşturulması ile birlikte telekonferans ,video konferans ve skype görüntülü konuşma imkanı ile birlikte global tehdit haline gelen kovid-19 salgınına karşı Özbekistan ve çevre ülkelerindeki müşterileri ile bu iletişim modeliyle satış ve pazarlama faaliyetlerine devam edecektir.

Özbekistan ofisinin tamamen lokalde ki firmalara daha iyi  hizmet verebilmek adına, satış ve sonrası ,proje, teknik destek, know how gibi konularda daha da etkin bir pazarlama stratejisi oluşturmak  üzere, hem teknik düzeyde bir kadro, hem de satış ve pazarlama departmanın da  hizmet verecek bir kadro planlaması ile ofis faaliyetlerine başlamıştır.

Çift Kartal firması sadece 2019 yılında Özbekistan’da 3 anahtar teslim un fabrikası projesini hayata  geçirmiştir.2’si buğday unu fabrikası, diğeri de maş fasulyesi ,temizleme ve işleme tesisleridir. Maş fasulyesi tesisini Türkiye’de sadece çift kartal firmasının yapabildiği bir Pazar’da çok tüketim ürünü olan maş fasulyesi unu gündelik çorbalarda ve yemeklerde çok rağbet görmektedir. Ayrıca Taşkent’e çok yakın mesafede sınır olan Tacikistan hojand şehrinde de  Çift Kartal firması yakın  zamanda bölgenin en yüksek kapasiteli un fabrikasını hayata geçirmiştir. Özbekistan, Tacikistan, Kırgızistan ve Kazakistan’da kı operasyonların merkezi konumunda olan Taşkent ofisi mobil olarak dahil hizmet verebilmektedir.