Doğru Tercih Geleceğinizi Belirler
Kitap Konağının ve Millet Kıraathanesinin Kapıları Kitapseverlere Açılıyor
45 Kilometrelik Asbest Boru Değişti Hedef 108 Kilometre
ASÜ’DEN İKİ ÖĞRENCİ STAR DESTEĞİ ALMAYA HAK KAZANDI
MÜSİAD AKSARAY’DAN GENEL SEKRETER ÇELİK’E ZİYARET
GELİRDE ADALET İÇİN SEYYANEN ZAM YAPILMALI, VERGİDE ADALET İÇİN ORAN SABİTLENMELİ, MATRAH ARTMALI
Aksaray Jandarması Yaya Geçitlerinde Denetim Yaptı
BİXİ'nin Maşallahı Var Yine Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Vermedi
Aksaraylı Gençler Teknofest’te Yeteneklerini Sergileyecek
Aksaray'da Şehitlik Yolu Güzergâhı Dekoratif Türk Bayrağı İle Donatıldı
Aksaray'da 24 adet yem karma makinesi çiftçilere teslim edildi
Kar Yağışı Aksaraylıların Yüzünü Güldürdü
AKSARAY BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE HAZIR
EKPSS (Engelli Kamu Personeli) Tercihler Açıklandı
Ortaköy'de meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Başkan Evren Dinçer Vehbibey Caddesi Esnaflarının Sıkıntılarını Dinledi

Başkan Evren Dinçer Vehbibey Caddesi Esnaflarının Sıkıntılarını Dinledi

Belediye Başkanı Evren Dinçer, beraberindeki Başkan Yardımcıları ile birlikte Vehbi Bey Caddesindeki esnafları ziyaret ederek hem esnafa moral verdi hem de hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Vatandaşlarla ve bölge esnafıyla sohbet eden Başkan Dinçer, esnaflara pandemi sürecinde yaptıkları çalışmalardan bahsetti. Başkan Dinçer, Covid 19 salgını ile mücadele edilirken Belediyecilik hizmetlerinin ve vaat edilen projelerin hayata geçmesinde hiçbir aksama olmadan devam ettiğini esnaflara iletti. Hayata geçen projelerden ve yapım aşamasında olan projelerin son durumu hakkında bilgiler veren Başkan Dinçer, pandemi süreci sonrasında vatandaşların huzu ve güvenle kullanabilecekleri tesislerin temelini attıklarını söyledi. Bu yapılan çalışmaların tek amacının vatandaşların verimli zaman geçirmeleri için olduğunu belirten Belediye Başkanı Evren Dinçer, sosyal mesafe, maske kullanımı ve kişisel hijyen konularında her kesimin hassas davranması gerektiğini söyledi.

Esnaf ziyaretleri sonrasında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer şu ifadeleri kullandı; “Temennimiz, inşallah salgının son bulması ve esnaflarımızın işlerindeki yoğunluğun artmasıdır. Esnafımıza sabrından, samimiyetinden ve çalışkanlığından dolayı teşekkür ederim. Onların da heyecanlı olduklarını gördük. Yeni sürecin daha sağlıklı ve sıkıntısız bir şekilde aşılması adına Aksaray Belediyesi olarak elimizden gelen bütün gayreti ortaya koyacağız. Çarşıda yüzlerin gülmesi bizlerinde yüzünü güldürür. Tüm esnafımıza bereketli kazançlar diliyorum. İnşallah sorunsuz sıkıntısız bir şekilde bu süreci aşmayı temenni ediyorum” Dedi.