Aksaray Valisi'nden Hasandağı'na 'Davos' benzetmesi
Mustafa Sandal, Demirkol ile 'Tekrar'ladı
Nevşehir'de Çatlı sevdalıları harekete geçti
İYİ Partili Sebati Ataman: "Kayseri cezalandırılıyor" (ÖZEL HABER)
Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Başkan Dinçer, Tecrübelerini Gençlerle Paylaştı

Başkan Dinçer, Tecrübelerini Gençlerle Paylaştı

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Üniversitesi Kariyer Merkezinin organize ettiği Kariyer konulu toplantıya telekonferans yöntemiyle katıldı. Başkan Dinçer, tecrübelerini üniversiteli gençlerle paylaştı. Tavsiye ve önerilerde bulundu.

Aksaray Üniversitesi Kariyer Merkezinin organize ettiği toplantı pandemi nedeniyle telekonferans yöntemiyle gerçekleşti. Belediye Başkanı Evren Dinçer, toplantıya konuk olarak katıldı. Başkan Dinçer, mesleki hayatıyla ilgili tecrübelerini üniversiteli gençlerle paylaştı.

Üniversitenin değişik kademelerinde akademik eğitimlerini sürdüren gençlere öneri ve tavsiyede bulunan Bakan Dinçer, başarının çok çalışmaktan ibaret olduğunu söyledi.

Şimdiki gençlerin, geleceğin yöneticileri ve idarecileri olacağını hatırlatan Başkan Dinçer, “Başarmak için önce inanmak gerek” sözünün altını çizdi.

“Hedeflerimiz ve projelerimiz geleceğimizin teminatı siz gençlerimiz içindir” diyen Başkan Dinçer, öğrencilerle bir arada bulunmaktan her zaman mutluluk duyduğunu söyledi. Gençlerin fikir ve önerilerine önem verdiğini aktaran Başkan Dinçer, gençlerin sorularını samimi şekilde cevapladı.