Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi'nin Temelini Attı
Çin'den Portekiz'e kadar pek çok ülkede görülen yeni bir Coronavirüs varyantı tespit edildi
Kamuda zam pazarlığı başlıyor
İki gün içinde çıkan 63 yangının 43’ü kontrol altına alındı
Türkiye’nin ‘altın’ çağı
İşte il il bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
Valilik’ten düzensiz göçmen açıklaması
Tuz Gölü’ndeki faciayı anlattı (ÖZEL)
Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu
Yerli üretim HİSAR’dan iki müjdeli haber
WhatsApp’tan yeni özellik!
KGK Yerel Medya Meclisi’nden ‘yerel basın’ ve ‘İGFA’ vurgusu
43 ilin Emniyet Müdürü değişti!
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Başkan Dinçer şehrimize yapılacak proje ve yatırımların takipçisiyiz dedi

Başkan Dinçer şehrimize yapılacak proje ve yatırımların takipçisiyiz dedi

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ve göreve yeni atanan Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Dolunay ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan 149. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İçişleri Bakanı Soylu ve bakan yardımcıları ile görüşme sağladı.

Başkan Dinçer, Çorum, Tokat ve Kırıkkale Belediye Başkanlarıyla beraber İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Dinçer; “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Bey ile projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Dinçer, Sağlık Bakan Yardımcısı Dolunay’ı Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, daha sonra Sağlık Bakan Yardımcılığına atanan Doç. Dr. Tolga Dolunay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Dinçer, Aksaray’da gerçekleşen yatırım, hizmet ve devam eden projeler konusunda Bakan Yardımcısı Dolunay’a bilgi verdi. Başkan Dinçer, Bakan Yardımcısı Dr. Tolga Dolunay'a yeni görevinde başarılar diledi.

Bakan Yardımcısı Dr. Tolga Dolunay ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti.

Başkan Dinçer, Göreve Yeni Atanan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sosyal’ı Ziyaret Etti

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcılığına atanan Dr. Ertuğrul Soysal’ı da ziyaret etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ziyarette Aksaray’da devam eden projelerden ve mahalli alanda yapılan istihdam ve sosyal içerikli hizmetlerinden bahsetti. Başkan Dinçer, Bakan Yardımcılığına görevine atanan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal’a yeni görevinde başarılar diledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek Başkan Dinçer’e teşekkür etti. Aksaray’da gelişmeleri yakından takip ettiğini söyledi.