Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Başkan Dinçer Şehrimiz Esnaf Ve Sanatkârlarıyla Bir Bütündür

Başkan Dinçer Şehrimiz Esnaf Ve Sanatkârlarıyla Bir Bütündür

Belediye Başkanı Evren Dinçer, şehir merkezinde esnaf ve sanatkârları ziyaret ederek görüş ve önerileri dinledi. Ziyaret esnasında esnaflarla sohbet eden Başkan Dinçer, “Pandemi dolayısıyla sosyal mesafe kuralları çerçevesinde esnaflarımızı ziyaret ediyor, dertlerini dinliyoruz. Çünkü bir şehir esnaf ve sanatkârıyla bir bütündür” dedi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, yoğun çalışma mesai arasına esnaf ziyaretlerini ekliyor. Daha önce Büyük Bölcek Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret eden Başkan Dinçer, bu kez Bankalar Caddesi esnaflarını ziyaret ederek çarşı esnaflarının görüş ve önerilerini dinledi. 

Pandemi dolayısıyla sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleşen ziyarette Başkan Dinçer, ziyaret ettiği her esnafın görüş ve önerilerini dinleyerek taleplerini not etti. Ziyaret ettiği işyerlerinden ayrılırken esnaflara hayırlı ve bereketli bol kazançlar dileyen Başkan Dinçer, kendisinden talep edilen konuların takipçisi olacağını bildirdi.

Şehirde yaşayan her kesimle belli aralıklarla buluştuğunu belirten Başkan Dinçer, “Maalesef salgın nedeniyle vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz ‘Mahalle Meclis Buluşmaları’, esnaflarımızla bir araya geldiğimiz ‘Esnaf Buluşmaları’ gibi toplantıları ve okul ziyaretlerini yapamıyoruz. Ancak salgın tehdidi ortandan kalktığı andan itibaren buluşma programlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. 

Bizler pandemi süreci içinde olmamıza rağmen esnaf ve sanatkarlarımızı dinlemek için günün belli saatlerini esnaf ziyaretine ayırıyoruz. Esnaflarımızın derdini dinliyoruz. Sorunları yerinde tespit ediyoruz. Ortak akıl ile çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu arada projelerimizi esnaf ve vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Herkesin memnun olacağı uygulamaları başlatıyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Dinçer, esnaf ve sanatkârlarla bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyleyerek ziyaretlerini sürdüreceğini işaret etti.