Aksaray

06.08.2020

  • İMSAK 04:08
  • GÜNEŞ 05:44
  • ÖĞLE 12:55
  • İKİNDİ 16:44
  • AKŞAM 19:56
  • YATSI 21:25
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Başkan Dinçer, Okullarımızın ve Öğrencilerimizin Yanındayız

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve beraberinde Belediye Meclis üyeleri Yakup Ülger, Malik Ekinci ve Muhammet Ali Aslan Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, okul ziyaretlerine devam ediyor. Okulların sorunlarını ve yapılması gerekenler hakkında istişarelerde bulunuyor.

Başkan Dinçer, Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek Okul idaresi ve öğretmenlerle bir araya gelerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Daha sonra Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Raif Yalçın ve Belediye Meclis Üyeleri Yakup Ülger, Malik Ekinci ve Muhammet Ali Aslan ile birlikte atölyelerde ve sınıflarda incelemelerde bulunarak yapılan çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, “Mesleki alanda eğitim veren kurumumuzu ziyaret ediyoruz. Bura öğrencilerimizin almış olduğu eğitim hakkında bilgiler aldık. Öğrencilerimizin yaptığı projeleri inceledik. Okulumuzun yapmış olduğu çalışmaları yakından takip ediyoruz. Herkese teşekkür ederim ”dedi.

Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Raif Yalçın “. Başkanımız bizlerin ve öğrencilerin yanında olduğunu her zaman gösteriyor. Başkanımızın nazik ziyaretleri bizleri onurlandırdı. Okulumuz hakkında okulumuzun eksiklikleri hakkında başkanımıza söyledik. Yapmış olduğu çalışmalarından dolayı şahsımız ve öğrencilerimiz adına Başkanımıza ve Belediye Meclis üyelerimize teşekkür ediyoruz” dedi.