Aksaray

04.08.2020

  • İMSAK 04:06
  • GÜNEŞ 05:42
  • ÖĞLE 12:55
  • İKİNDİ 16:44
  • AKŞAM 19:58
  • YATSI 21:28
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Başkan Dinçer Aksaray Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin bayrak törenine katıldı.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, okullarda düzenlenen bayrak törenine katılım sağlamaya devam ediyor.

Aksaray belediye başkanı Evren Dinçer, bu sefer Aksaray Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin bayrak törenine katıldı.

Meclis üyesi Osman Koçak ve Rıza Serinbaş ile birlikte Aksaray Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine gelen Başkan Evren Dinçer, Önder Aksaray İmam Hatipliler Derneği Başkanı Kuddusi Bakar, Okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılandı.

Saygı duruşu ve istiklal Marşı’nın okunmasının ardından öğrencilere bir selamlama konuşması yapan Belediye Başkanı Evren Dinçer, “Sevgili öğrenciler eğitim ve öğretimde birinci dönemin sonuna yaklaştınız. Yakında 15 tatile gireceksiniz. Ben çok güzel bir eğitim öğretim döneminin geçtiğine inanıyorum. İnşallah ikinci döneminde daha güzel ve daha verimli geçeceğine dair sizlerde o enerjiyi görüyorum. Tabi ikinci dönem sınavlara girecek arkadaşlarınız olacak. Bu süreç içinde daha çok derslerinize çalışacaksınız. Öğretmenlerinizin velilerinizin sözünü dinleyeceksiniz ve Aksaray’ımıza inşallah hep birlikte değer katacaksınız.

Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Aksaray’da önemli okullardan bir tanesi. Sizlerde bu bilinç içerisinde bu başarı çıtasını yükselteceksiniz. Bu konuda hiç birimizin şüphesi yok.” İfadelerini kullandı. 

Bayrak töreni sonrası öğrencileri selamlayan belediye başkanı Evren Dinçer, konuşması sonunda her zaman olduğu gibi eline telefonu alarak öğrencilerle öz çekim yaptı.

Öğretmenler odasında okul idarecileri ve öğretmenlerle bir süre görüşen Başkan Dinçer, daha sonra bazı sınıfları ziyaret ederek, öğrencilere ve tüm okula Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un ‘Safahat” adlı kitabını hediye etti.

Müdür Baş Yardımcısı Mürsel Maraşlıoğlu okula sağladığı katkılardan dolayı Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e Teşekkür plaketi verdi.