Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Başkan Altınsoy salgın döneminde kapılarımızı hep açık tuttuk dedi

Başkan Altınsoy salgın döneminde kapılarımızı hep açık tuttuk dedi

AK Parti’nin, Türkiye genelinde olduğu gibi Aksaray’da günden güne büyümeye devam ettiğini belirten Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy “3,5 ay gibi kısa bir sürede 4 bini aşkın kardeşimiz ile gönül bağımızı resmileştirdik” dedi.

Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Kamuoyunun da yakından takip ettiği üzere vatandaşlarımız ile bağımızı hiç koparmayıp, salgın döneminde kapılarımızı hep açık tuttuk. Bu süreçte gerek teşkilat çalışmalarımız, gerekse halkımızın talep ve isteklerine elimizden geldiğince karşılık vermek için yoğun bir çalışma içerisinde olduk. Yenilenen ve tazelenen teşkilat kadrolarımız ile beraber vatandaşlarımızın derdi ile dertlenirken, büyüyen ve güçlenen AK Parti ailesine yeni üyeler kazandırmaya da devam ettik. İl, İlçe ve belde teşkilat üyelerimiz ile birlikte çıktığımız Gönül Seferberliğinde, daha iyi bir gelecek ve güçlü ülke Türkiye için partimize yeni üyeler kazandırmaya devam ediyoruz” dedi.

Pandemi sürecinde tedbirlere özellikle dikkat ederek büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirten Altınsoy, “AK Parti ailemize sayısı 4 bini aşan yeni kardeşimizi kazandırdık. Üyelerimizin bir kısmı parti binalarımıza bizzat gelerek kendileri kayıtlarını yaptırdı, bir kısmının da evlerine ya da iş yerlerine yaptığımız ziyaretlerde üye olmalarını sağladık. Milletimize hizmet mücadelemiz, hiç durmadan, yorulmadan devam edecektir. Yeni üyelerimizle birlikte Aksaray’ımızdaki üye sayımızın çok kısa sürede bu denli artış göstermesi vatandaşlarımızın, büyük ve güçlü Türkiye mücadelesinde, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti’mize olan teveccühünün bir göstergesidir. Bu tablo, milletimizin geleceğini AK Parti’de gördüğünün inkar edilemez bir işaretidir. Bu bağlamda partimize, büyük AK Parti ailemize katılan yeni dava gönüllülerimize, kıymetli üyelerimize tekrardan hoş geldiniz diyorum.”