Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi'nin Temelini Attı
Çin'den Portekiz'e kadar pek çok ülkede görülen yeni bir Coronavirüs varyantı tespit edildi
Kamuda zam pazarlığı başlıyor
İki gün içinde çıkan 63 yangının 43’ü kontrol altına alındı
Türkiye’nin ‘altın’ çağı
İşte il il bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
Valilik’ten düzensiz göçmen açıklaması
Tuz Gölü’ndeki faciayı anlattı (ÖZEL)
Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu
Yerli üretim HİSAR’dan iki müjdeli haber
WhatsApp’tan yeni özellik!
KGK Yerel Medya Meclisi’nden ‘yerel basın’ ve ‘İGFA’ vurgusu
43 ilin Emniyet Müdürü değişti!
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Başkan Altınsoy İnandığımız Yolda Yürümeye Devam Edeceğiz Dedi

Başkan Altınsoy İnandığımız Yolda Yürümeye Devam Edeceğiz Dedi

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Bizim 19 yılda hayata geçirdiğimiz ve kararlılıkla devam edeceğimiz hizmetlere onların hayali bile ulaşamaz” dedi.
2001 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, 14 Ağustos’ta AK Parti’nin kuruluşunu açıkladığında, ‘hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sözünü hatırlatan Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “2001’den bu yana Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Milletin teveccühünü kazanan ve her seçimde açık ara seçimlerin galibi olan AK Parti ile 19 yılda Türkiye’nin nereden nereye geldiğini milletimizin takdirine bırakıyoruz. ‘Her ne pahasına olursa olsun AK Parti’den kurtulmalıyız’ diyenler geçtiğimiz 19 yıl içeresinde yüzlerce kez hayal kırıklığına uğradılar. Milletimizin AK Partiye olan güveni ve desteğiyle hayallerinin beyhude olduğunu öğrenecekler” ifadesini kullandı.
19 yıldır, AK Parti’nin dolayısı ile Türkiye’nin önüne taş koymaya çalışanların hayallerinin her defasında boşa çıktığını aktaran Altınsoy, “Bütün dünyanın beraber yaşadığı küresel salgın olayında da ümitleri ve hayalleri boşa çıktı. Milletimizle beraber inandığımız yolda yürümeyi kendimize şiar edindik. Dünya liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Adnan Menderes, Necmettin Erbakan, Alparslan Türkeş, Turgut Özal’dan bu yana bütün liderlerin hayal ve vaatlerini gerçekleştirmiştir. Kim ne derse desin, kim bizleri nereye şikayet ederse etsin, bizim muhatabımız Milletimizdir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ülkemize hizmet etmekten vazgeçmeyeceğiz” dedi.