Aksaray Valisi'nden Hasandağı'na 'Davos' benzetmesi
Mustafa Sandal, Demirkol ile 'Tekrar'ladı
Nevşehir'de Çatlı sevdalıları harekete geçti
İYİ Partili Sebati Ataman: "Kayseri cezalandırılıyor" (ÖZEL HABER)
Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Başkan Altınsoy;"Türkiye Neydi Ne Oldu"

Başkan Altınsoy;"Türkiye Neydi Ne Oldu"

             AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Sarıyahşi İlçe Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında ilçe sakinleri ile bir araya geldi.

            İftar programında konuşan Başkan Altınsoy, ?AK Parti ülkemizde çok şeyler yaptı öncelikle bunu vatandaşlarımıza hatırlatmamız lazım. Çünkü gençlerimizde oy kullanacak. Gençlerimize AK Parti iktidarları öncesinde de her şey günlük gülistanlıkmış gibi geliyor. Hatırlamakta fayda var AK Parti iktidarından önce Türkiye ne idi, ne oldu. Bunları gençlerimize anlatmamız lazım? dedi.

            Başkan Altınsoy, ?Evlatlarımız AK Parti iktidarları öncesinde 40- 50 kişilik sınıflarda okurdu. Şuan da derslik başına düşen öğrenci sayısı 25´dir. Aksaray´da 1.798 adet yeni derslik yaptık. AK Parti iktidarları döneminde, Öğretmenlerin maaşları 5 kat arttı. Okul öncesi eğitimi yaygınlaştırdık. Eskiden kara tahta vardı. Türkiye´de ilk defa akıllı tahta, yazıcılar, tablet bilgisayarlar hayata geçti. İlk defa öğrencilerimize ücretsiz ders kitabı verildi. Yine Aksaray´da üniversite okuyan gençlerimizin rahatına önem verdik. 2002 yılında 1184 yatak sayısı ile 3, yurtta hizmet verilmekte iken, Nisan 2018 itibarı ile 8905 yatak sayısı ile 9 yurtta 18 Blokta hizmet verilmektedir. Bu hizmetleri hayata geçiren AK Parti hükümetidir. Yapılan yatırımlar rakamlar ortada lütfen bunları duyuralım. İşçisinden memuruna, yaşlısından gencine vatandaşlarımıza en çok biz sahip çıkıyoruz. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan haberleşmeye, her alanda vatandaşlarımızın yanındayız? şeklinde konuştu.

            Altınsoy, ?Biz milletimizin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Şimdi Milletimizden bizim yanımızda olmalarını dualarını ve desteklerini istiyoruz. 24 Haziran seçimlerinden yüzümüzün akıyla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ı, Güçlü bir temsille Başkan yapalım? ifadelerine yer verdi