Türkiye'den Pakistan'a taziye
TOBB bin girişimci kadınla deneyim paylaştı
Kocaeli Gebzeli Ali Kemal Aydın, Babacan ile görüştü
Bakan Pakdemirli'den tarımsal destek ödemeleri müjdesi
Akşener: "Liyakatsizlik enflasyona mahkum ediyor"
DEVA'dan 'kar' tepkisi
Şentop: "Misak-ı Milli hedeflerin manifestosudur"
Yunanistan'a kaçmaya çalışan 9 kişi yakalandı
7 bini aşkın çocuk spora yönlendirildi
İşçilerin yüzde 14'ü sendikalı... En çok işçi hangi sendikada?
Linyit ve taşkömürü üretimi bir yılda yüzde 10'un üzerinde arttı
Yoğun kardan ağılın çatısı çöktü, 15 koyun telef oldu
Aksaray'da üniversitelilere ulaşım müjdesi
Bursa'da direksiyon emin ellerde...
Ekonomik güven endeksi yüzde 2,7 arttı
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


A.DERİN
29.11.2021 08:17:19
CHP İLE HDP NİN PEŞİNE TAKILAN NANKÖR KEDİ ALİ BABACAN'A BU ROLÜ KİM VERDİ ACABA? NECATİ BEY, ''SAPTA DURMAZ PERİHAN'' GİBİ HER PARTİYE GİRDİN,ŞİMDİ DE CHP İLE HDP İLE VE FETO'NUN PARTİSİ İP İLE İTTİFAK İÇİNDE OLAN ALİ BABACAN'IN PARTİSİNDESİN, SENİN ADIN FIRILDAK OLUR ARTIK.

Basın Buluşmasının Konuğu Olan Necati Coşkuner Tabela Partisi Değiliz Dedi

Basın Buluşmasının Konuğu Olan Necati Coşkuner Tabela Partisi Değiliz Dedi

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Deva partisi Aksaray il Başkanı Necati Coşkuner, tabela partisi değiliz, iktidara gelmek için kurulmuş bir partiyiz dedi.
68 Aksaray Gazeteciler Cemiyetinin Basın Buluşmalarına konuk olan Deva Partisi il Başkanı Coşkuner, Aksaray medyasının bazı gerçekleri gözardı ettiğini söyledi. Bunlardan birinin de Özel İdare tarafından yapılan öğrenci yurdu olarak nitelendiren Deva Partisi il Başkanı Necati Coşkuner “60 Milyon lirayı öğrenci yurduna yatırdık. Bu para köylünün parası. Köyleri ihya etmek için kullanılması gerekirken israf edildi. Şimdi yurt boş duruyor işe de yaramıyor. Kışın donmasın diye bir de kaloriferi az da olsa yakılıyor. Köylerin alt ve üst yapısına harcamak ve köy sakinlerine mutlu bir hayat sürdürmek için kullanılması gerekirken parayı çarçur ettiler” dedi.
Deva Partisi il Başkanı Coşkuner geçmişte belediye başkanlığı yapması nedeni ile merkez belediyenin çalışmaları hakkında düşüncelerini de ifade etti.
Bazı projeleri olumlu bulduğunu fakat millet bahçesinin yapıldığı yeri yanlış bulduğunu söyledi. Bölgenin sel yatağı olduğunu daha önce yetkililere söylediğini, fakat son 10 yılın yağış ortalaması üzerinden yapılan değerlendirmede yıkıcı bir selin olmayacağı düşünülerek sel yatağına bu hizmeti kondurmanın yanlış olacağını düşündüğünü ifade etti.
Arıyçtmada çok geç kalınıyor Hırkatol giden şehrin lağım suları dereye aktığını ve çocukların yüzüğünü görüyoruz Türkiyede arıtma yapmayan 5 şehirden biriyiz ded
Belediye olarak içme suyu projesinin gecikmesine rağmen doğru bir proje olduğunu vurguladı. Hükümetin israf ekonomisi uyguladığını söyleyen Deva Partisi il Başkanı Necati Coşkuner, dövizin fırlamasının yanlış ekonomik kararlardan kaynaklandığını da sözlerine ekledi.

bir soru üzerine CHP ve HDP'nin Mersin'den başlayarak halkı sokağa çağırmasına destek olacakmısınız? sorusuna

"Biz bu oyuna gelmeyeceğiz" diyerek Genel. Merkezin attığı bilgi notunu okudu, daha sonra yaptığı konuşmada "kesinlikle katılmayacağını sokak olaylarını Geçmişte de gördük, biz Sandıktan çıkacak her şeye varız, ancak sokak kavgalarına asla müsaade etmeyeceğiz" dedi *CEMİYET HABER