Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi'nin Temelini Attı
Çin'den Portekiz'e kadar pek çok ülkede görülen yeni bir Coronavirüs varyantı tespit edildi
Kamuda zam pazarlığı başlıyor
İki gün içinde çıkan 63 yangının 43’ü kontrol altına alındı
Türkiye’nin ‘altın’ çağı
İşte il il bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
Valilik’ten düzensiz göçmen açıklaması
Tuz Gölü’ndeki faciayı anlattı (ÖZEL)
Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu
Yerli üretim HİSAR’dan iki müjdeli haber
WhatsApp’tan yeni özellik!
KGK Yerel Medya Meclisi’nden ‘yerel basın’ ve ‘İGFA’ vurgusu
43 ilin Emniyet Müdürü değişti!
Anahtar Kelimeler: BAŞARILARIN OLSUN AKSARAY’ GURURU”
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


BAŞARILARIN DAİM OLSUN AKSARAY’IN GURURU”

BAŞARILARIN DAİM OLSUN AKSARAY’IN GURURU


AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İtalya'da organize edilen 2021 Down Sendromlular Avrupa Oyunları'nda Avrupa Şampiyonu olan Down Sendromlular Futsal Milli Takımı kalecisi hemşehrimiz Hüseyin Dinç’i ve ailesini tebrik ederek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti.
Beraberinde Belediye Meclis üyesi Cem Elibol ile Down Sendromlular Futsal Milli Takımı kalecisi hemşehrimiz Hüseyin Dinç’i ve ailesini ziyaret eden Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, üzerinde ‘Şampiyon Hüseyin’ yazılı pasta ile tebrik edip, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletti.
Ziyarette oldukça duygu dolu anlar yaşayan Milli kalecimiz Hüseyin uzun süre İl Başkanı Altınsoy’a sarılırken büyük bir mutluluk yaşadı.
Cumhuriyet tarihinde görülmemiş özel bir başarı ile ülkemizi gururlandıran Milli Takımı canı gönülden tebrik ettiğini dile getiren Başkan Altınsoy, “Yıllar önce evlerine kapatılan bu yavrularımız, devletimizin verdiği destek sayesinde artık evlerden çıkıp spor sahalarına, Türkiye sınırlarını aşarak gerek Avrupa’da gerek dünyada şanlı bayrağımızı dalgalandırıyorlar. Avrupa Oyunları’nda tarihi bir başarıya imza atan Futsal Milli Takım kalecisi Hüseyin Dinç’i ve tüm sporcularımızı can-ı gönülden kutluyorum. Özel evlatlarımıza bu imkanı tanıyan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, başarının tüm mimarlarına teşekkür ediyorum” dedi.