Vergi dairesi ve okullarda kısıtlama saatleri uzatıldı
MHP'li Ramazan Kaşlı'dan teknopark vurgusu
ATSO bu 'moda'yı çok sevdi
Aksaray Belediye Başkanı'ndan amatör sporculara destek
Vali Hamza Aydoğdu’dan mektup arkadaşlarına ziyaret
Aksaray Valisi'nden Hasandağı'na 'Davos' benzetmesi
Mustafa Sandal, Demirkol ile 'Tekrar'ladı
Nevşehir'de Çatlı sevdalıları harekete geçti
İYİ Partili Sebati Ataman: "Kayseri cezalandırılıyor" (ÖZEL HABER)
Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Ayhan Erel Gazetecilerimiz ülkemizin İlerlemesine büyük katkı sağlamaktadır dedi

Ayhan Erel Bu Mesleği İlkeli, Dürüst Ve Özverili Bir Şekilde İcra Eden Gazetecilerimiz, Ülkemizin İlerlemesine de Büyük Katkı Sağlamaktadır dedi

Ayhan Erel Bu Mesleği İlkeli, Dürüst Ve Özverili Bir Şekilde İcra Eden Gazetecilerimiz, Ülkemizin İlerlemesine de Büyük Katkı Sağlamaktadır dedi.İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, 10 Ocak Çalışan  Gazeteciler Günü dolayısı ile mesaj yayınladı. Gazetecilik mesleğinin objektif, tarafsız bir şekilde icra edilmesinin her meslekte olduğu gibi çok önemli olduğunun altını çizen Erel, tüm basın mensuplarının bu özel gününü kutladı.

Basının Vatandaş ile aralarında bir bağ olduğunu söyleyen Milletvekili Erel, “Gazetecilik, sorumluluk gerektiren, onurlu bir meslek. Bu mesleği ilkeli, dürüst ve özverili bir şekilde icra eden gazetecilerimiz, ülkemizin gelişmesine ve ilerlemesine de büyük katkı sağlamaktadır. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk de, ‘Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte, hulâsa bir milletin hedefi saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde, basın, başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir’ ifadeleriyle, gazetecilik mesleğinin ne denli önemli olduğuna dikkat çekmiştir. Mesleğini, evrensel değerlere uygun ve ilkeli bir şekilde sürdüren gazetecilere minnet borçluyuz. Bu duygu ve düşüncelerle, başta ilimizde görev yapan basın mensuplarımız olmak üzere, tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, meslek yaşamlarında başarılar dilerim.”dedi.