Aksaray Valisi'nden Hasandağı'na 'Davos' benzetmesi
Mustafa Sandal, Demirkol ile 'Tekrar'ladı
Nevşehir'de Çatlı sevdalıları harekete geçti
İYİ Partili Sebati Ataman: "Kayseri cezalandırılıyor" (ÖZEL HABER)
Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Anahtar Kelimeler: BAŞKANI GÖKTAŞ’ DÜNYASINA MÜJDE
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


ATSO BAŞKANI GÖKTAŞ’TAN İŞ DÜNYASINA MÜJDE

ATSO BAŞKANI GÖKTAŞ’TAN İŞ DÜNYASINA MÜJDE


Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, geçtiğimiz günler içerisinde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile Ziraat Bankasının yapmış olduğu toplantı neticesinde güçlerin birleştiğinin altını çizerek güvenli alışverişin hayata geçirildiğini belirtti.
Konu hakkında açıklamada bulunan ATSO Başkanı Göktaş, yaptığı açıklama da; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ile Ziraat Bankası güçlerini birleştiriyor, tedarik zinciri finansmanını güçlendiriyordur. Alıcı ve satıcı arasında Güvenli Ticaret Sistemini kurmayı sağlayan Bank kart Başak ile üyelerimiz alımlarda 540 güne kadar vade ve düşük maliyet avantajlarından yararlanacaktır. Alıcı ve satıcının güven içinde alışveriş yapmasının önünü açıyoruz. Üreticiler ve satıcılar tahsilat ile uğraşmadan güven içinde mallarını satacaklardır. Alıcılarda uygun vade ve maliyette finansman temin ederek, tedarik ihtiyaçlarını karşılayacaklardır.
Bu kapsamda hayata geçirilen alıcı ve satıcı arasındaki güvenli ticaret sisteminin iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum” Dedi.