Vergi dairesi ve okullarda kısıtlama saatleri uzatıldı
MHP'li Ramazan Kaşlı'dan teknopark vurgusu
ATSO bu 'moda'yı çok sevdi
Aksaray Belediye Başkanı'ndan amatör sporculara destek
Vali Hamza Aydoğdu’dan mektup arkadaşlarına ziyaret
Aksaray Valisi'nden Hasandağı'na 'Davos' benzetmesi
Mustafa Sandal, Demirkol ile 'Tekrar'ladı
Nevşehir'de Çatlı sevdalıları harekete geçti
İYİ Partili Sebati Ataman: "Kayseri cezalandırılıyor" (ÖZEL HABER)
Aksaray Valisi'nden öğrencilere söz
Aksaray'da Jandarma'dan uyuşturucu operasyonu
ASÜ'den İslam İktisadı çalışmaları
Aksaray'da 'mobil çorba' ikramı
Sağlık Bakanı Koca: "Sınavsız yükselme olmaz"
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


ATSO Başkani Göktaş Iş Dünyasina Aksaray´a Seslendi

ATSO Başkani Göktaş Iş Dünyasina Aksaray´a Seslendi

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ve ATSO Yönetimi Enflasyonla Topyekün Mücadele program kapsamında basin açıklaması yaptı.

ATSO Toplantı salonunda Yönetim Kurulu üyelerininde hazır bulunduğu basin açıklamasında Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Cüneyt Göktaş; ?hükümet tarafindan enlasyon ile mücadele proğrami çerçevesinde, ülke genelinde indirim kampanyasi başlatilmiştir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 81 il ,160 ilçede 365 Oda ve Borsa ile bu kampanyaya destek vermektedir. 

Aksaray´da üretim, alim satim ? hizmet sektöründeki tüm üyelerimize kampanyaya sahip çikmak ve katilmalari için   sizlerin araciliği ile çağri yapiyoruz.

Aksaray tarih  boyunca mert, yiğit ve dürüst insanlari ahilik kavramini içerisinde yaşatan esnaflara ve sanayicilere sahip olmuştur. ne zaman ihtiyaç olsa elini değil, bedenini taşin altina koymuştur ve enflasyonla topyekün mücadele kapsaminda da koyacaktir

Bu kampanya ile Oda üyelerimizden , alim satim , üretim satiş fiyatlarini   asgari 3 ay , %10 indirim yapmalarini , bu kampanyaya katilim sağladiklarini ve hangi ürünlerde indirim yaptiklarini bize bildirmelerini talep ediyoruz.

Kampanyaya katilan üyelerimizi , TOBB ?a  ve Bakanliğa bildirilerek enflasyon ile mücadele kapsaminda  kampanyaya katki verdiği için  , firma isimlerini   kamuoyuyla paylaşilmasinin sağlanacağini da buradan paylaşmak istiyorum.

Bugünden itibaren kampanyaya katilim gösteren ülkesine şehrine sahip çikan tüm üyelerimizin iş yerlerine kampanya görselleri asilacak olup , firmalarimizi ziyaret ederek onlarin fedakarliklarini her yerde dile getirerek ödüllendireceğiz.

Bu anlamda şehrimizin tüm esnaflarina ve üyelerimize bir kez daha  kampanyaya katilim çağrisi yaparak ,  3 ay boyunca en az %10 indirim uygulamak isteyen firmalarimizin odamiza gelmelerini ve kampanyaya firmalarini ve ürünlerini yazdirmalarini talep ediyoruz.

Ülkemiz bekasi için başlatilan enflasyonla topyekün mücadele de aksaray olarak bizde variz diyerek , iş dünyamiz adina sizlere teşekkür ediyor saygi sevgi ve muhabbetle selamliyoruz.