Aksaray

11.07.2020

  • İMSAK 03:36
  • GÜNEŞ 05:23
  • ÖĞLE 12:54
  • İKİNDİ 16:48
  • AKŞAM 20:16
  • YATSI 21:55
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Aksarayspor'un Yeni Başkanı A.Cem Çorakçı

Aksarayspor'un Yeni Başkanı A.Cem Çorakçı

Aksaray Belediyespor´da 4 yıl aradan sonra   geçen yıl elde edilen şampiyonluğun ardından yönetim kurulunun sezon sonu istifası ile haftalardır beklenen   yeni yönetim 1.5 aylık zamanın ardından Belediye Başkanı Evren Dinçer´in kararı ile belli oldu.

TFF 3. Ligde  takımın yükünü sırtlayacak yönetim kuruluna Aksaray´ın yetiştirdiği önemli futbolculardan olan 45 yaşındaki Cem Çorakçı başkanlık için taşın altına eline soktu.

Siyah beyazlılarda beklenen başkan futbolun içinden gelen ve futbol kariyerinde önemli başarılara imza atan  Cem Çorakçı oldu.

Siyah beyazlılarda büyük bir belirsizliğin ardından  Belediye Başkanı Evren Dinçer´in de tam desteği ile kulüp başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Cem Çorakçı futbol camiasının yakından tanıdığı bir isim olmasının yanında Aksaray´a futbolculuk kariyerinde de  büyük fedakarlıklarla hizmet etmesi kamuoyundan da tam not almasına neden oldu.

Siyah beyazlı yönetim kurulunda futbolun içinden gelen ve uzun yıllar  Türk futbolu başta olmak üzere  Aksaray futboluna  hizmet eden Ahmet Cem Çorakçı´nın başkanlık koltuğuna oturması  şehirde futbol camiasında  taze kan ve genç  isimlerden oluşan yönetim kurulu   oluşturması ise  büyük  sevinçle  karşılandı.  

Siyah beyazlılarda başkanlık koltuğuna oturan Ahmet Cem Çorakçı futbol kariyerine 1994 yılında  Konyaspor´da başladı. Futbol kariyerinde Anadolu Üsküdar, Pendik, Mobella, Aksaray, Batman, Ankara Şeker, Maramaris ,Buca, Muğla, Karagümrük Ve Bandırmaspor takımlarının formasını terletti. Ahmet Cem Çorakçı 13 yıllık profesyonel futbol yaşantısında 351  resmi müsabakada ter dökerek Aksaray´lı olarak rekora imza attı. Futbol kariye noktaladıktan sonra 2010 yılında antrenörlük kariyerine Muğlaspor´da başlayan Cem Çorakçı  daha sonra , Bandırmaspor ‘Da Sportif direktör, Ankara Demir, Marmaris, Antalya köklü  profesyonel takımlarda görev yaptı.  Beden eğitimi öğretmeni olan  Cem Çorakçı  Marmaris´te iş dünyasında önemli bir kimliğe sahip olması ile de dikkat çekti.

~ŞTE YENİ YÖNETİM

Kulüp Başkanı A.Cem çorakçı,Asbaşkan Mehmet Ali Alan, Başkan Yardımcısı Ramazan Demirci ,Başkan Yardımcısı Halil İbrahim küçükaladağlı, muhasip üye Tamer Yalvaç Genel Kaptan İsa Güzel,Denetleme Başkanı Haci İsmail Başer üye Ruhi Çorakçı,üye Ahmet kulak