Doğru Tercih Geleceğinizi Belirler
Kitap Konağının ve Millet Kıraathanesinin Kapıları Kitapseverlere Açılıyor
45 Kilometrelik Asbest Boru Değişti Hedef 108 Kilometre
ASÜ’DEN İKİ ÖĞRENCİ STAR DESTEĞİ ALMAYA HAK KAZANDI
MÜSİAD AKSARAY’DAN GENEL SEKRETER ÇELİK’E ZİYARET
GELİRDE ADALET İÇİN SEYYANEN ZAM YAPILMALI, VERGİDE ADALET İÇİN ORAN SABİTLENMELİ, MATRAH ARTMALI
Aksaray Jandarması Yaya Geçitlerinde Denetim Yaptı
BİXİ'nin Maşallahı Var Yine Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Vermedi
Aksaraylı Gençler Teknofest’te Yeteneklerini Sergileyecek
Aksaray'da Şehitlik Yolu Güzergâhı Dekoratif Türk Bayrağı İle Donatıldı
Aksaray'da 24 adet yem karma makinesi çiftçilere teslim edildi
Kar Yağışı Aksaraylıların Yüzünü Güldürdü
AKSARAY BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE HAZIR
EKPSS (Engelli Kamu Personeli) Tercihler Açıklandı
Ortaköy'de meydana gelen kazada 1 kişi yaralandı
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


AKSARAYSPOR’UN OTOBÜS HASRETİNE YENİ AKSARAY SON VERDİ

AKSARAYSPOR’UN OTOBÜS HASRETİNE YENİ AKSARAY SON VERDİ

Aksaray’ı 3 .ligde temsil eden Aksaray Belediyespor takım otobüsünün olmaması camiada ve taraftarı derinden üzerken konu üzerinde büyük hassasiyet gösteren Kulüp Başkanı Uzman Dr Türkcan Coşkun taraftarın sesine kulak vererek düğmeye bastı.

Aksarayspor, yeni takım otobüsüne kavuştu. Siyah beyazlı yöneticilerden ve Yeni Aksaray seyahat firması yetkililerinden İbrahim Yumuşak tarafından otobüsün dış giydirmesi yaptırıldı.

Aksarayspor’un her zaman yanında olan Yeni Aksaray Seyahat firması yetkilerinden İbrahim Yumuşak yeni sezonda siyah beyazlı yönetimde yer alarak Aksarayspor’un en büyük sorunu olan takım otobüsü hasretide sona erdi.

Kulüp Başkanı Uzman Dr Türkcan Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri de siyah beyazlılara takımın otobüs kazandırmak için verilen mücadelenin mutlu son bitmesi ile büyük bir sevinç yaşadı.

Kulüp Başkanı Uzman Dr Türkcan Coşkun’un başkanlık koltuğuna oturması ile yönetim kuruluyla takımın antrenman sahası ve tesisleşme yönünde olan Aksaray Belediye başkanı Evren Dinçer ile yaptığı girişimler ile de yıllar sonra kulübün hem kendi tesisi ve hem de antrenman sahasını kavuşturulmasında önemli rol üstlenildi.

Şehrin tanıtımında büyük rol üstlenecek ve adeta Türkiye’yi karış karış gezecek ve sadece gidişte 9652 km yol kat edecek Aksarayspor’a takım otobüsü kazandırılması için yapılan çalışma ile kulübün yıllardır kanayan yarası olan takım otobüsü Yeni Aksaray Seyahat firmasının katkıları ile kulübün hizmetinde olacak.

Siyah beyazlıların yıllar sonra takım otobüsü hasretini bitmesi ile Yeni Aksaray Seyahat İbrahim Yumuşak tarafından giydirilen takım otobüs ile siyah beyazlı yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcuların kulübün fahri başkanı olan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. Aksarayspor takım otobüsü ile futbolcular şehirde tur attı.

Siyah beyazlılar hafta sonu deplasmanda oynanacak Bergama maçına giydirilmiş kulüp otobüsü ile gidecek olması taraftarlar arasında büyük sevinçle karşılandı.

Kulüp Başkanı Uzman Dr Türkcan Coşkun ise Aksarayspor’un takım otobüsü hasretini dindiren Yeni Aksaray seyahat firması ailesine ve yönetim kurulunda yer alan İbrahim Yumuşak’a bütün Aksarayspor sevdalıları ve yönetim kurulu adına da teşekkür etti.