MTV'de yüzde 36,2'lik zam yüzde 25'e düştü!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine sonrası konuştu: "Biz ne yaptığımızı biliyoruz"
Yerleştirme sonuçları açıklandı
Benzine ve motorine zam
TÜDKİYEB: "Üreten çiftçilere prim desteği sağlanmalı"
Niğde'de toplantıda patates konuşuldu
Meclisteki bütçe görüşmelerinde 'İçişleri' karıştı!
CHP'li Sarı: "Bitirilmeyen projeleri tespit edeceğiz"
'Borcu yoktur' yazısı artık doğrudan e-Devlet'te
Yerli ve milli güç birliği yapıldı
Piyasanın yükselmesi kiracıyı ilgilendirmez
Katar-Türkiye arasındaki Swap anlaşmasının uzatıldı
Yaşlı ve engelli aylıkları hesaplara yatıyor
Edirne sınırında 6'sı FETÖ mensubu 9 kişi yakalandı
Eren Kış-12 Operasyonu başladı
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Aksaray'da "Avrupa Spor Haftası" dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Aksaray'da "Avrupa Spor Haftası" dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Aksaray'da "Avrupa Spor Haftası" dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Hareket bilincini geliştirilmesi amacıyla her yıl 23-30 Eylül tarihleri arasında geleneksel olarak düzenlenen çok sayıda spor aktivitelerinin yapıldığı haftanın açılışı Aksaray Üniversitesi Atletizm Sahası’nda gerçekleştirildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen etkinlikte sporcular, tekvando, karate, tenis, voleybol, masa tenisi, judu, güreş, ayak tenisi, Wu-Shu gösterisi sundu.

Vali Hamza Aydoğdu, burada yaptığı açıklamada, "Avrupa Hareketlilik Haftası"nın temel amacının çarpıcı aktivitelerle hareketli yaşamı sağlamak olduğunu söyledi.

Ülke genelinde 81 ilde bu programların düzenlendiğini anlatan Aydoğdu, şöyle konuştu: "Harekette bende varım sloganıyla bisiklet bindik. Bizim ailemiz ve çocuklarımızdan başlayarak mutlaka yavrularımızı bir spor branşını yönlendirmemiz gerekiyor. Teknolojinin çok hızlı geliştiği bir dünyada çocuklarımızın asosyal olarak yetişmemesi için mutlaka bir spor dalı ile derinleşmeleri gerekiyor. Bu çocuklarımızın hem kişisel gelişimi açısından hem de ruhlarının ve kalplerinin gelişimi açısından çok değerli ve önemli."

Konuşmaların ardından düzenlenen spor aktivitelerinde atletizim bayan ve erkeklerde dereceye giren sporcular madalya ve kupaları verildi.

Vali Hamza Aydoğdu, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.Yusuf Şahin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, birim amirleri ve öğrenicilerin katılımıyla bisiklet turuna katıldılar.

Tören sonunda Tokyo olimpiyatlarına katılan milli sporcular, Hakan Çevik, Suzan Çevik, Raziye Uluçam, Judo antrenörü Muzaffer Uluçam, fizyoterapist Ethem Yıldırım’a Vali Hamza Aydoğdu tarafından çiçek takdim edildi. Vali Aydoğdu sporcu ve teknik ekibe başarı dileklerini iletti.