Aksaray

08.04.2020

  • İMSAK 04:46
  • GÜNEŞ 06:11
  • ÖĞLE 12:51
  • İKİNDİ 16:28
  • AKŞAM 19:20
  • YATSI 20:40
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Aksaray Müteahhitler Birliği Ailesinin Gururu

AKMÜB AİLESİNİN GURURU

Aksaray Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Güneş yaptığı açıklamada ; Gururluyuz : Aksaray Defterdarlığının açıklamış olduğu vergi rekortmenleri sıralamasında,Müteahhitler Birliğine bağlı bir çok üyemiz ,ilk 100’ün arasına girmiştir.

Listeyi değerlendirdiğimizde, vergi rekortmenleri üyelerimizin, şahıs ve kurumsal olarak yer alması bizler için çok büyük gurur ve mutluluk kaynağıdır. Aksaray’ımızın geleceğine umutla bakmak için son derece önemli,somut bir gelişmedir.Ekonomik darboğazlara rağmen üretim,yatırım ve istihdama katkı sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz diyen Güneş ’’ Beklentilerin farkındayız. Aksaray markasını dahada güçlendirmek için şehrin ekonomik ve sosyal hayatına katkı yapmak amacıyla AKMÜB ailesi olarak büyük çabalar harcıyoruz. Şehrin gelecek vizyonu adına ciddi sorumluluklarımız var.ekonomisi güçlü bir Aksaray için AKMÜB çatısı altında ortak bir bilinç ve disiplinle hareket ediyoruz.

İnanıyorum ki her yıl Vergi Rekortmenleri listesinde üyelerimizin sayısı daha da artacak ve çok daha üst sıralarda şehrimize katma değer sunmaya devam edeceğiz. Hem AKMÜB Yönetimi adına hem şahsım adına, listeye giren tüm arkadaşlarımla gurur duyuyor ve başarılarının devamını diliyorum. Rahatlıkla ifade edebilirim ki Aksaray’ın geleceği emin ellerde.’’ Dedi.

Şahıs Vergisi Rekortmenlerimiz Kurum Vergisi Rekortmenlerimiz

-EMİN GÜÇ -ISICAKLAR İNŞAAT

KERİM DAĞ EMİN BETON

YETKİN BAYRAM GENÇ İÇLİ YAPI

ŞABAN GÜLÖNÜ YÖN GRUP

ÇAFER ERTUNÇ ALKIM MÜHENDİSLİK

ERCAN İLBEY ÜTOPYA İNŞAAT

YILMAZ İLHAN YENİSANLAR İNŞAAT

İSMET BAYSAN GÖKTAŞLAR İNŞ

EMİN EROĞLU DR AKALIN İNŞAAT

AMİL KABAY CEYLAN KARDEŞLER

VEDAT VURAL EYÜP DAĞDAŞ İNŞ

MUAMMER DEMİR AKS BETON BİMS

BARIŞ ÇAVDAR YÜKSELİN İNŞAAT

YAŞAR ER ANADOLU A.Ş. SOĞUKPINAR İNŞAAT

CÖMERTLER İNŞAAT