Aksaray

06.08.2020

  • İMSAK 04:08
  • GÜNEŞ 05:44
  • ÖĞLE 12:55
  • İKİNDİ 16:44
  • AKŞAM 19:56
  • YATSI 21:25
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürü Değişti Yeni Müdür Aslan Yıldız

Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan’ın görevden alınmasının ardından Aslan Yıldız, Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine getirildi. Şu ana kadar Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini devam ettiren Aslan Yıldız, Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne İl Müdürü olarak atandı. Bir süredir Aksaray Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne Öğretmen kökenli Cüneyt Alkan bakarken bu göreve spor kökenli (judocu) Aslan Yıldız atanmasıyla birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ehil ellerde görevini sürdürecek.
Aslan Yıldız göreve atandıktan sonra Bugün hemşerisi olan Aksaray Valisi Ali Mantıyı makamında ziyaret etti.
Aslan Yıldız göreve atandıktan sonra köklü bir değişikliğe girerek şubelere atamalar yapıldı. Gençlik hizmetleri Müdürlüğüne Ahmet Akpınar atandı.Yurt Hizmetleri Müdürlüğüne Harun Koç atandı, Spor Hizmetleri Müdürlüğüne ise Serdar Baydar atandı Şube müdürü ömer çağlayan ise görevinden alınarak geri antrönerliğine gönderildi
Aslan Yıldız Kim ? 
1 Temmuz 1977 Çorum doğumlu olan Yıldız, 1999 Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Ankara Büyükşehir Belediye spor ve milli takımlarda judo antrenörü olarak görev yaptı. Sokakta Çalışan Çocuklar Merkezi üyesi çocukları topluma kazandırma projesi kapsamında sokakta çalışan çocuklar üzerinde yaptığı çalışmalar sonunda bin çocuğu topluma kazandırdı. Bu çocuklardan 60 tanesi Judo Milli Takımlarında görev yaptı. Bu isimlerden 22′si Besyo’yu kazandı ve şu anda Beden Eğitimi Öğretmenliği ve judo antrenörü olarak görev yapıyordu Yıldız son olarak Bilecik Gençlik hizmetleri ve spor İl müdürlüğü yapıyordu. Şube Müdürü Aslan Yıldız evli ve 3 çocuk babasıdır.