Aksaray

05.08.2020

  • İMSAK 04:07
  • GÜNEŞ 05:43
  • ÖĞLE 12:55
  • İKİNDİ 16:44
  • AKŞAM 19:57
  • YATSI 21:26
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Aksaray Belediyesi Ormantik Komedi Oyununu Tiyatro Severlerin Beğenisine Sunmaya Hazırlanıyor

Aksaray Belediyesi, vatandaşların sosyal ve kültürel ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda sanatsal faaliyetlerine çeşitli tiyatro oyunlarını vatandaşlarla buluşturmaya devam ediyor.

Aksaray Kültür Merkezinde birbirinden eğlenceli ve öğretici tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapan Aksaray Belediyesi önümüzdeki günlerde Necmi Yapıcı ve Nihan Durukan’ın yazdığı ‘’Ormantik Komedi’’ oyununu vatandaşların beğenisine sunacak.

Usta oyuncular Necmi Yapıcı, Umut Oğuz, Nihan Durukan Yapıcı ve Birgen Engin’in rol aldığı Ormantik Komedi isimli oyun da bir kamp hikâyesi üzerinden, seyirciyi kendi halleriyle yüzleştirerek güldürürken, sosyal medya çılgınlığıyla insanların yalnızlaşma sorunlarını gözler önüne serecek.

Tüm Türkiye’de ilgi ile takip edilen Ormantik Komedi oyunu Aksaray Belediyesi ev sahipliğinde Aksaray Kültür Merkezinde vatandaşlara ücretsiz olarak sergilenecek.

Yoğun ilgi ile beklenilen oyun 23 Kasım Cumartesi günü saat 20.00’da gösterime girecek.

Tiyatronun toplumun kendi eksiklerini görmesi açısından ve toplumun kendisini izlerken hoş vakit geçirmesi açısından önemli bir sanat dalı olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Evren Dinçer tüm vatandaşları Aksaray Belediyesi ev sahipliğinde Cumartesi günü ücretsiz olarak sahnelenecek olan Ormantik Komedi oyununu izlemeye davet etti.