Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi'nin Temelini Attı
Çin'den Portekiz'e kadar pek çok ülkede görülen yeni bir Coronavirüs varyantı tespit edildi
Kamuda zam pazarlığı başlıyor
İki gün içinde çıkan 63 yangının 43’ü kontrol altına alındı
Türkiye’nin ‘altın’ çağı
İşte il il bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
İşte bayram namazı saatleri
Valilik’ten düzensiz göçmen açıklaması
Tuz Gölü’ndeki faciayı anlattı (ÖZEL)
Kurban Bayramı tatili 9 gün oldu
Yerli üretim HİSAR’dan iki müjdeli haber
WhatsApp’tan yeni özellik!
KGK Yerel Medya Meclisi’nden ‘yerel basın’ ve ‘İGFA’ vurgusu
43 ilin Emniyet Müdürü değişti!
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


AKMEK VE KADIN AKTİVİTE MERKEZLERİNDE GÜZ SPOR KURSU BAŞVURULARI BAŞLIYOR

AKMEK VE KADIN AKTİVİTE MERKEZLERİNDE GÜZ SPOR KURSU BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Aksaray Belediyesi tarafından kadınlara yönelik sosyal, kültürel, mesleki ve eğitim çalışmaları yapan AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerinde güz dönemi spor kursu kayıtları başlıyor. 
Kadınların sosyal hayata aktif katılımlarını sağlamak amacı ile açılan AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerinde düzenlenecek spor kurslarına hanımlar 18-22 Ekim tarihlerinde başvuru yapmaları gerekiyor. Başvuruların AKMEK Kültürpark Salonunda, Necmiye Hatun Kadın Aktivite Merkezinde ve Selime Sultan Kadın Aktivite merkezinden yapılacak. 
Alanında uzman spor eğitimcilerinin kontrolünde gerçekleştirilecek olan spor kursları 75 gün sürecek. Kadınları sağlıklı yaşama teşvik etmek amacı ile başlatılan spor kurslarında fitness, plates, step ve aerobik spor dallarında eğitimler verilecek.
Geçtiğimiz hizmete açıldığı günden bugüne kadar geçen süre içerisinde 40 Binden fazla kadın AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerinden hizmet aldı. Hanımların severek kullandığı AKMEK ve Kadın Aktivite Merkezlerinde düzenlenen kurslar başvuru ilanına çıktıktan kısa bir süre sonra kontenjanları doluyor. Kadınların yoğun ilgisine kayıtsız kalmayan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Kadın Aktivite Merkezlerinin sayısını artırmak için yakın zamanda hayata geçirdiği Nakkaş Kadın Aktivite Merkezinin açılışını gerçekleştirecek.