Aksaray

09.04.2020

  • İMSAK 04:44
  • GÜNEŞ 06:10
  • ÖĞLE 12:50
  • İKİNDİ 16:28
  • AKŞAM 19:21
  • YATSI 20:41
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Ak Parti Kadın Kollarının Haftalık Olağan Toplantısına Başkan Dinçer'de Katıldı

Belediye Başkanı Evren Dinçer, AK Parti Kadın Kollarının haftalık olağan toplantısına katıldı. Başkan Dinçer, hanımların parti içindeki aktif çalışmasını takdir ederek “Kadınlarımız, partimizin ve davamızın gizli kahramanlarıdır” dedi.

AK Parti Kadın Kollarının haftalık olağan toplantısı, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat Başkanlığında parti binasında gerçekleşti. Belediye Başkanı Evren Dinçer, haftalık olağan toplantısına katılarak Kadın Kolları teşkilatında yer alan parti üyelerinin öneri, talep ve isteklerini dinledi.

Aksaray Belediyesinin hanımlara yönelik gerçekleştiği projeleri sıralayan Başkan Dinçer, hanımlara yeni projesinden bahsetti. Bu hafta içerisinde Hasas ve Nakkaş Mahallesinde yeni bir Kadın Aktivite ve Etkinlik Merkezinin daha temeli atılacağı müjdesini paylaştı. Kadınlara pozitif ayrımcılık uygulandığını belirtti.

Yerel yönetimler olarak hanımların sosyal alanda tüm gereksinimlerini karşılamak için çalıştıklarını belirten Başkan Dinçer, AK Parti’nin başarısının sırrının hanımlar olduğunu söyledi. Hanımların geçmişte olduğu gibi bugünde özverili bir şekilde çalıştığını ifade eden Başkan Dinçer, hanımların kendi mahalleleri ile ilgili istek ve beklentilerinin neler olduğunu sordu. Kadın Kolları teşkilat mensubu hanımlar, istek ve taleplerini Başkan’a bizzat ilettiler.

Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, haftalık olağan toplantısına katılarak üyelerini dinleyen Başkan Dinçer’e teşekkür etti.