Kar toprağı entübeden çıkardı
Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi 2020'yi değerlendirdi
Nevşehirli Ülkücüler'den doğaya 322 çuval yem
Nevşehir'de çapasına göktaşı takıldı!
Aksaray'da kaçak av yapan 13 kişiye yasal işlem yapıldı
ASÜ’ye iki yeni program
Nevşehir’de patatesler depoda kaldı (Özel Haber)
Aksaray'da mahalle konakları ve sosyal tesis inşaatları sürüyor
ASÜ yönetiminden uzaktan öğretim mesaisi
Aksaray sokaklarında 'Mehteran'lı moral konseri
AK Parti Aksaray Kadın Kolları'ndan kongre daveti
Aksaray da sokağa çıkma yasağını ihlal edenlere ceza yağdı
Aksaray'da 4 gündür yağan kar etkisini sürdürüyor
Üşüyen kedi ölümden döndü
Herkes memleketinde yaşasaydı...
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


Ak Parti İlçe Teşkilatlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri Gerçekleştirdi

Ak Parti İlçe Teşkilatlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri Gerçekleştirdi

 

Aksaray’da 7. Olağan İlçe kongrelerin tamamlanmasıyla teşkilatlara hayırlı olsun ziyaretlerine devam eden AK heyet, Güzelyurt ve Gülağaç ilçe teşkilatları ile esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretlerine Güzelyurt ilçesinden başlayan Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İGM ve yönetim kurulu üyeleri, yeniden seçilen AK Parti İlçe teşkilat başkanı Murat Günalp ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İlçe Belediye Başkanı Ünal Demircioğlu’nu da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan AK heyet, daha sonra ilçe meydanında esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla sohbet etti.

Buradaki ziyaretlerin ardından ilçeden ayrılan AK heyet, Gülağaç ilçesine hareket etti. Burada AK Parti İlçe teşkilatı tarafından karşılan AK heyet, 7. Olağan Kongrede başkanlığa seçilen Harun Abur ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

2023 yılının AK Parti ve ülke için önemine değinen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “AK Parti 2023 yılı hedeflerine sağlam, karakterli ve bu işe gönül vermiş kişilerin omuzlarında yükselecektir. Amacımız baki kalan bu kubbede hoş bir sada bırakmaktır. Değerli teşkilat mensuplarım, sadakat ve sabrı birleştirin. Bu iki mihvalle birlikte elhamdülillah davamızı çok çok daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

Konuşmasında kibir ve ‘ben’ eksenli düşüncelerin zararından da bahseden Başkan Altınsoy, “Ben varsam AK Parti’de her şey güllük gülistanlık, ben yoksam her şey tufan’ mantığını bir tarafa bırakmak lazım. Bizler birbirimizin başarısı için çalışmalıyız. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu. Teşkilat ziyaretinin ardından esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden AK heyet,  ilçeden ayrılmasıyla program sona erdi.