Aksaray

10.08.2020

  • İMSAK 04:14
  • GÜNEŞ 05:47
  • ÖĞLE 12:54
  • İKİNDİ 16:42
  • AKŞAM 19:51
  • YATSI 21:19
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


AK Parti İl Başkanı Altınsoy, "Sadece Seçim Döneminde Sahada Olan Bir Teşkilat Değiliz"

 

Esnaf ve vatandaşlara yönelik ziyaretlerine ara vermeden devam eden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, "Türkiye ve Aksaray için çalışmalarımız aralıksız ve hız kesmeden devam ederken her daim sahada ve vatandaşlarımızla iç içeyiz” diye konuştu.

Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Kanat El arabası üretimi yapan fabrikayı, Düzgünler traktör bayini, Başerler petrol, Göktaşlar otomotiv ile Armutlu inşaat firmasını ziyaret eden İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, sektör temsilcilerinin sorunlarını, taleplerini, beklentilerini dinledi, çalışanlarıda selamlayıp hasbihal etti. 

Yaptığı ziyaretler hakkında değerlendirmede bulunan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti olarak sadece seçimden seçime değil, her zaman sahada olduklarına işaret etti. 

Her zaman milletiyle iç içe, gönül gönüle olan AK Parti’nin 18 yıldır halkın teveccühü sayesinde iktidarda kaldığını belirten Başkan Altınsoy; “AK Parti, halkın arasında, halkla birlikte Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlayan bir partidir. Biz milletimiz ile olan gönül bağımızı koparmadan her fırsatta bir araya gelmeye gayret ediyor, talepleri kendilerinden dinlemeye özen gösteriyoruz. Gittiğimiz her ortamda halkımızın teveccühü de bizlere ayrı bir enerji veriyor. Bizler de AK partinin temsilcileri olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Altınsoy, “Bu buluşmalar sayesinde vatandaşlarımızın sıkıntılarına, sorunlarına anlık çözümler üretebilme şansı yakalıyoruz. Biz bu ziyaretleri sadece seçim dönemlerinde değil her fırsatta gerçekleştiriyoruz. Çünkü bu buluşmalar vatandaşlarımızla kaynaşmamıza en güzel vesilelerden biridir. Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmaya, halkımızla iç içe olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.