Aksaray

12.08.2020

  • İMSAK 04:16
  • GÜNEŞ 05:49
  • ÖĞLE 12:54
  • İKİNDİ 16:41
  • AKŞAM 19:49
  • YATSI 21:15
Aksaray Nöbetçi Eczaneleri


ÖNDER 24. “Kardeşim Dedim„ Kampımız Mersin'de büyük bir heyecanla başladı.

  ÖNDER 24. “Kardeşim Dedim„ Kampımız Mersin'de büyük bir heyecanla başladı.Konuyla ilgili Aksaray Önder Başkanı Kuddusi Bakar şu açıklamalarda bulundu.
  Her yıl gerek ara tatilde gerekse yaz tatilinde ilimizde ki İmamhatip öğrencilerimizi düzenli olarak,Önder Genel Merkezimizin “Kardeşim Dedim„ Gençlik Kamplarına gönderiyoruz.
  Bu yılda 15-24 Kasım ara tatilinde hem kız hemde erkek öğrencilerimizi Önderin Mersin/Silifke kampına gönderdik.  
  Bakar sözlerine şöyle devam etti. Gençler kampta güne sabah namazı ile başlıyorlar.Kuran-ı Kerim Tilaveti, doğa yürüyüşü ve kahvaltıdan sonra,Öğrencilerimiz Birlikte bucce, dart, ok atıyor,voleybol oynuyor,el işi/ebru yapıyor.Arife Gümüş Hocamızdan "İmam Hatip Okullarının Tarihi Serencamı" nı dinliyorlar ve birçok akademisyenin sohbetlerinden İstifade ediyorlar.Şehir gezisi yaptılar,Silifke Kıbrıs Şehitliğini ziyaret ettiler.Kamp ateşi yaktılar,Geceyi  film gösterisiyle tamamladılar dedi.
  Önder Başkanı Bakar açıklamasını şu sözlerle tamamladı.Kamp boyunca bir günlerini,milli ve manevi değerlerine uygun bir şekilde nasıl değerlendirebileceklerini öğrendiler.Farklı illerden gelen öğrencilerle dostluk kurdular,tanış oldular.Özellikle sosyal medyadan uzak durmayı öğrendiler.Kamplarımız önümüzdeki tatil dönemlerinde de mütemadiyen devam edecektir.Geleceğimizin teminatı olan gençlere hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.Derdimiz Gençliktir,onlar için ne yapsak azdır.