Yılmaz R. Demiryürek


Coğrafyamızda Hesaplarınız Bozduk


  İki kutuplu Dünya'nn sona ermesinden sonra,B'nai B'rith (Ahidin çocukları) teşkilatının İngiltere'deki görevlisi Teacher iş başındadır,verilen emir üzerine yeni bir düşman bulmamız gerekir onun adı Müslüman ülkeler ve İslam der düğmeye basılır. 
  Bunun için zaman,zemin ve bahane aranır,Afganistan'da taliban kurulur. Bunlara çeşitli islam ve insanlık dışı eylemler yaptırılır. Nihayet nasıl olduğu,ne idüğü belirsiz,kimler tarafından yaptırıldığı bir türlü açıklanamayan ikiz kuleler vurdurulur. Hemen kimlerin yaptığı açıklanır,elleriyle koymuş gibi bilinir, Afganistan suçlu ilan edilir. Dönemin Buşh'u bu bir haçlı seferidir diyerek kinini kusar. Anında Irak,suriye ve İran şuçlu ve yok edilmesi gereken Devletler olarak ilan edilir. Yaptıkları planlar işlemeye başlar. 
   Tüm batı(haçlılar) buna hazırdır,hep birlikte Afganistan tarumar edilir,arda kalan,açlık,yokluk,kan ölüm ve gözyaşı,harap edilmiş bir ülke!
  Daha önce hedef tahtasına konulup gücsüzlestilen Irak aslı,astarı olmayan bahanelerle yok edilip parçalanan kardeşi, kardeşe kırdırılan millet,milyonlarca ölü,işkence,ırzlarına geçilen kadınlar,yıkılmış şehirler !Yine kan,göz yaşı harap bitap düşmüş bir ülke! İşte haçlı ,insan hakları,demokrasi,hürriyet ,plan aynı,yalan aynı,sonuç aynı!
  Sırada Suriye varken birden Libya akıllarına geldi:En mutlu Arap ülkesi,zengin,zenginliğini halkıyla paylaşan mutlu bir ülke.Maaştan,bedava eve evlenmeden,suyuna kadar parası devletçe tüm ihtiyaçları karşılanan bir millet, Yalnız emperyalizmin hesabına uymayan,boyun egmeyen Rahmetli Kaddafi!Karar verildi, ortadan kaldırıldı.Bu hadisede bizim üslerimizin kullandırılmasıda çok acı,elem ve üzüntü veren bir durum. Kıbrıs barış harekatındaki yaptıkları hiç unutulmadı,şu anda yaşasaydı ilk bize destek veren lider ve ülke olurdu. Libya'yı da böldüler aynı dram,kan,ölüm,iç savaş,parçalanmış bir islam Devleti. 
  Bunca musibete rağmen,ders almayan ülke suriye, bildiği halde demokrasiye geçmekte direnen Esad ülke parçalandı,emperyalistler davetli,davetsiz çöreklendi,hepsinin hesabı farklı ,insanlar ölmüş,acı çekmiş,göç etmiş,şehirler harap olmuş,umurlarında değil ne kadar kan o kadar mutluluk,sömürücüler birbirlerine ses çıkarmaz,gizli ,gizli görüşüp bölüşme peşindeler hepsi haçlı ve siyonizm ideali peşinde!
  Unutup,baştan iyi hesap edemedikleri Büyük bir devlet,bu devletin imanlı,inançlı,emperyalizm düşmanı 5000 yıllık tarihi bu coğrafyada ,1000 yıllık hakimiyeti ve var oluşu,azmi ,dirayeti mazlumlara kadife,zalimlere  demir yumruk,hem yunus, hem Yavuz'dur. Türk Millet'inin Hele bekası,birliği bütünlüğü vatanı söz konusu olunca neler yapabileceğini unutmuşlar. Alparslan'ın Atatürk'ün torunlarını,fıtratın aynı,kanın aynı olduğu Millet burada,hala dimdik ayakta. 
  Fırat kalkanı ve zeytin dalı harekatından ders almadılar. Türk Devleti bir şey söyler,söz verirse gereğini yapar,bölge terörden temizlenecek dedik, anlamayıp oyalamaya çalıştılar,tabiki kararlı tutumumuzu gücümüzü anlayıp sonunda çekip gitmek zorunda kaldılar. 
  Simdi barış pınarı harekatı ile ,şark problemi bitti,arz-u mevüd çöplüğe atıldı,bölücüler her şeyini yitirdi,ortadoğu projesi de bitirildi.Arap baharı sonlandıTürk Millet'inin  Şanlı ordusu,güçlü Devleti tüm hesaplarını bozdu,alt üst etti.
 Bu batı varya yani haçlılar BM yi göreve çağırdılar ,yetmedi kendileri toplandı.  Amerika,Rusya girince sesini çıkarmayıp desdek veren korkaklar biz söz konusu olunca nasılda kuyrukları tutuştu onlarında hesabı bozuldu. 
 Bunlar tabiki bizi bizden daha iyi bilirler,Türk'ün gücünü de, adaletinide Bizim güçlenmemizi hiçmi hiç istemezler.  Bizim İslam'ın Türk'lüğün bekçisi olduğumuzu en iyi tarihten bilirler. O suni birliğin kararınıda Atilla'nın torunları soydaşımız Macarlar bozdu. Soyum,kardeşlerine net şekilde sahip çıktı. Çok yaşayın bin yaşayın soydaşlarım.  
  Şu Araplar varya,onları yöneten sınırları cetvelle çizilip,haçlıların Amerikanın uşakları,emirle talimatlarla iş görüp,görev yapanlar,Kral,emir,şeyhler,agababaları emretti kuyrukları titredi aceli toplanmışlar karar alıyorlar.Hakikaten soruyorum,siz kimsiniz? Amerika ,batı İslam alemine bunca zulüm yaparken maymunlaşanlar, yoksa emperyalistlerin emirlerine uymazsak sıra size gelir diyemi korkuyorsunuz? Hepinizi temin ederizki öyle bir şey olmaz. Sizden daha sadık,köleyi,uşağı,Dünya'nn hiç bir yerinde bulamazlar. Para ver tamam,petrol ver tamam, silah al emrin olur. Ne isterlerse veriyorsunuz onlardan korkmayın! Sadece yönettiğiniz insanlar bir uyanırlarsa vallahi işiniz çok zor. Birde ahirette tabiiki!
  Bunlar böyle yapıyorda, şu Filistin var ya.. Devletimiz zamanında kanun çıkararak yahudilere toprak satmayın demesine rağmen toraklarını,tam anlamıyla,
vatanlarını satanlar: İsrail devletinin kurulmasına sebep olanlar,biz onlar için kavga ederken utanmadan,sıkılmadan,arlanmadan,nasıl imza attınız. Sizde ne vefa,ne ahlak,ne izan hiç bir şey yokmuş.Tabiki bundan sonra farklı olacak.  Biz kalleşliği,vefasızlığı,ihaneti asla kaldıramayız,affetmeyiz.Bu böyle biline.Bizi hançerlediniz,biz öncekileri unutmaya çalışırken,cehaletinize verirken o dönende oyuna geldiğinizi düşünürken tarih tekerrür etti.  Yazıklar olsun sizlere. Allah hepinizi bildiği gibi yapsın. 
   Haçlılar,Araplar siyonistler ne yaparsa,ne düşünürse düşünsün bizim tarih ve coğrafyadan gelen görev ve sorumluluğumuz var. Dünya'ya adalet götürmek gibi,nizam vermek gibi,mazlumları koruyup zalimlere dur demek gibi, İnsanlığı kurtarıp Dünya"ya şekil vermek gibi Nizam-ı alem gibi.Atam Oğuzdan,Dedem Atatürk'ten bize verilende görevde bu.   Bizde işimizi yapacağız.

 • Perşembe 7 ° / 2 ° Güneşli
 • Cuma 5 ° / 1 ° Güneşli
 • Cumartesi 6 ° / 1 ° Güneşli

Aksaray

14.11.2019

 • İMSAK 05:52
 • GÜNEŞ 07:17
 • ÖĞLE 12:33
 • İKİNDİ 15:16
 • AKŞAM 17:40
 • YATSI 18:59
 • BIST 100

  104.828%0,82
 • DOLAR

  5,7803% 0,74
 • EURO

  6,3678% 0,76
 • GRAM ALTIN

  270,17% -0,29
 • ÇEYREK ALTIN

  445,7805% -0,29